سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

جنگ حقوقی میان اپل و اپیک گیمز در حال بالا گرفتن است و حالا فیل شیلر مدیر سابق بازاریابی جهانی اپل در اظهارات خود در دادگاه اعلام کرده که اپیک گیمز کسب و کار اپ استور را به خطر انداخته است.

فیل شیلر در اظهاراتش اپیک گیمز را به تلاش برای سرقت از اپل متهم کرده و در توضیحات خود به شکل تمثیلی اپیک را دزد معرفی کرده است. شیلر با اشاره به اینکه فردی در یک اپل استور بیاید و کالایی را بدون پرداخت هزینه به اپل بردارد و با خود بیرون ببرد، اعلام کرده که کار اپیک تفاوتی با دزدی از فروشگاه ندارد. اپیک گیمز کار خود را با اپ استور پیش برده، اما به اپل پولی نداده است؛ دقیقاً مثل فردی که به اپل استور میاید و بدون پرداخت پول به اپل کالایی را می‌دزدد.

در این میان، تیم سوئینی مدیر عامل اجرایی اپیک گیمز در اقدامی متقابل تمام ایمیل‌های ردوبدل شده‌ی میان خود با مدیران و وکلای اپل را به صورت عمومی منتشر کرده است. سوئینی در پایان اعلام کرده که «ما تصمیم به قدم برداشتن در این مسیر گرفته‌ایم چون میدانیم تاریخ و قانون در کنار ما هستند.»

از طرف دیگر اپیک گیمز در حال استناد به پرونده‌های ضد انحصار دیگر شرکت اپل است که در طول سال گذشته در مکانی مختلف به دادگاه رفته بودند. اپیک همچنین از اظهارات تیم کوک در کنگره در مورد فعالیت‌های انحصارطلبانه نیز استفاده کرده است.

در ایمیل‌هایی که به صورت عمومی و طبق دستور دادگاه به صورت عمومی منتشر شده‌اند، مشخص شده است که تیم سوئینی از مدت‌ها پیش و در زمان عرضه بدون مشکل فورتنایت در اپ استور اقدام به تهدید اپل به شکایت و حذف سیستم پرداخت درون برنامه‌ای اپ استور کرده بود که این مسئله تا حدود به ضرر سوئینی تمام شده است.

با توجه به این موضوعات، هنوز سرنوشت مبارزه حقوقی اپل و اپیک مشخص نشده و معلوم نیست که آیا فورتنایت به اپ استور بازمی‌گردد یا کاربران آیفون دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location