سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل همچنان در حال رشد است و حالا در جدیدترین گزارش منتشر شده مشخص شده که اپل به یک شرکت دو ترلیون دلاری تبدیل شده است.

در حقیقت اپل تنها دو سال زمان نیاز داشت تا ارزش خود را دو برابر کند. این شرکت در اوت 2018 به عنوان اولین شرکت آمریکایی یک تریلیون دلاری معرفی شد و حالا تنها در عرض 24 ماه توانسته ارزش خود را دو برابر کند.

اپل البته اولین و تنها شرکت دو تریلیون دلاری جهان نیست. هر چند که این شرکت در حال حاضر به عنوان تنها شرکت دو تریلیون دلاری آمریکا شناخته می‌شود، اما همچنان با شرکت عربستانی آرامکو بر سر ارزش سهام در حال رقابت است. آرامکو در دسامبر 2019 به یک شرکت دو تریلیون دلاری تبدیل شد، اما ارزش آن در مدتی کوتاه کاهش یافت و اپل به عنوان ارزشمندترین شرکت دنیا شناخته شد.

ارزش هر سهم اپل روز گذشته با قیمت 467.77 دلار مبادله شد که در مجموع به یک شرکت دو تریلیون دلاری تبدیل شد. گزارش مربوط به دو تریلیون دلاری شدن اپل را اولین بار خبرگزاری فایننشیال تایمز منتشر کرده بود.

اپل در حالی به یک شرکت دو تریلیون دلاری تبدیل شده است که رکود اقتصادی گریبان بسیاری از شرکت‌ها و صنایع را به خاطر شیوع و همه‌گیری کرونا گرفته است. خبرگزاری یاد شده تأکید که نزدیک به 50 درصد رشد اپل در سال 2020 مربوط به مسائل حاشیه‌ای کرونا بوده است و این شرکت به خاطر همه‌گیری یاد شده توانسته محصولات بیشتری را در بازار به فروش برساند.

به نظر می‌رسد که سیاست‌های تیم کوک در طراحی و تولید آیفون‌ها به شکلی تأثیرگذار روی روند درآمدزایی این شرکت تأثیر گذاشته و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل در مدتی کوتاه به ارزش قابل‌توجهی برسد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location