سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت الکترونیک آرتس تصمیم دارد تا در آینده نزدیک امکان استفاده از اشتراک‌های EA Play را در استیم آماده عرضه به کاربران کند.

این قابلیت قرار است از 12 روز دیگر، یعنی 31 اوت در اختیار کاربران باشد و کاربران با نصب داشتن نرم افزار استیم می‌توانند به طور مستقیم بازی‌ها را خریداری کنند.

تا پیش از این کاربران کامپیوترهای شخصی برای دریافت بازی‌های EA Play مجبور به نظر برنامه Origin بودند. اما حالا این امکان برای کاربران ارائه شده که از طریق نصب استیم دیگر نیازی به دانلود و نصب نرم افزار دیگری نداشته باشند و بتوانند به صورت مستقیم اقدام به استفاده از بازی‌های سرویس الکترونیک آرتس کنند.

بسیاری از بازی‌های الکترونیک آرتس نظیر سیمز 4 و تایتان فال 2 از همین حالا از طریق EA Play آماده عرضه شده اند و این مسئله باعث می‌شد تا کاربران علاوه بر نیاز به نرم افزار استیم، مستلزم دانلود و نصب ابزارهای دیگر نیز باشند. اما حالا شرکت الکترونیک آرتس با همکاری Valve این مشکل را برطرف کرده است.

بازی‌های الکترونیک آرتس به طور کامل با خرید اکانت پریمیوم این شرکت که شامل هزینه 29.99 دلاری می‌شود قابل دسترس کاربران خواهند بود که حالا ممکن است از هفته آینده امکان پرداخت و خرید محصولات آن از طریق استیم نیز برای کاربران فراهم شود.

استیم نیز می‌تواند از این طریق بازی‌های جدید ارائه شده توسط الکترونیک آرتس را با سرعت بیشتری از طریق پلتفرم خود عرضه کند و کاربران دیگر نیازی به مواجهه با محدودیت‌های خاص برای دانلود و نصب بازی‌ها از طریق نرم افزارهای مختلف ارائه شده توسط شرکت‌های عرضه کننده و توسعه دهنده نباشند.

این قابلیت به زودی آماده عرضه می‌شود و جزئیات مربوط به نحوه پرداخت حق اشتراک بازی‌ها پس از آن معلوم خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location