سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی اقدام به تغییر نام رادیوی اینترنتی بیتس وان به اپل موزیک وان کرده و از این پس قرار است با این نام آماده استفاده کاربران شود.

رادیو بیتس وان که از طریق سرویس اپل موزیک به کاربران ارائه می‌شد، مجموعه‌ای از موسیقی‌ها و محتوای صوتی دست‌چین شده را با استفاده از آیفون، آیپد یا کامپیوترهای مک به کاربران ارائه می‌داد که حالا قرار است با عنوان اپل موزیک وان شناخته شود.

این سرویس اولین بار در سال 2015 و چند ماه پس از آماده سازی و عرضه اپل موزیک در اختیار کاربران قرار گرفت. این سرویس یک رادیوی اینترنتی 24 ساعته است که به کاربران امکان گوش کردن به موسیقی‌های مختلف را می‌دهد. اپل برای این سرویس با دی جی‌های معروف در نیویورک، لوس‌آنجلس، نشویل و لندن همکاری می‌کند. اپل این سرویس را به عنوان مرکز فرهنگ پاپ و هنرمندان شناخته شده معرفی کرده که مقصد بسیاری از هنرمندان در سراسر جهان است تا موسیقی‌های خود را در آن پخش کنند.

اپل پس از تغییر نام بیتس وان به اپل موزیک وان اعلام کرده که به زودی دو ایستگاه رادیویی دیگر نیز تأسیس خواهد کرد و از آن طریق به کاربران سرویس اپل موزیک امکان گوش کردن به آهنگ‌های پاپ قدیمی دهه 1980 تا 2000 و موزیک‌های کانتری را می‌دهد. این دو ایستگاه رادیویی اینترنتی قرار است با عنوان Apple Music Hits و Apple Music Country شناخته شوند که به زودی برای تمام کاربران ارائه می‌شود.

گفتنی است که استفاده از اپل موزیک وان لزوماً نیازی به خرید اشتراک اپل موزیک ندارد و تمام کاربران در سراسر جهان از طریق اپلیکیشن اپل موزیک می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. گفتنی است که این سرویس روی کامپیوترهای مک، آیپد و آیفون قابل استفاده خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location