سبد خرید خالی‌ست.
موزیلا فایرفاکس بزودی برای iOS
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

موزیلا مدتهاست که از عرضه مرورگز خود فایرفاکس برای iOS اجتناب می‌کند، اما ظاهرا این مسئله به زودی تغییر خواهد کرد. بر اساس اعلام لوکاس باک (Lucas Bakk) مدیر بخش عرضه نرم افزاری موزیبلا در توئیتر خود این شرکت در حال تولید نسخه مخصوص iOSبرای مرورگر فایرفاکس است.

 وی تاریخ دقیقی را برای این عرضه اعلام نکرده است و هیچ اطلاعاتی نیز از این پروژه نداده است ولی مسلما همین که پس از مدیتها یکی از مسئولین موزیلا در خصوص تولید نسخه iOS فایرفاکس نظری داده است می‌تواند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده باشد.

به دلیل سخت گیری‌هایی که اپل در خصوص اجرای مرورگرهای متفرقه بر روی موتور جستجوی سیستم عامل iOS انجام می‌دهد. موزیلا نیز به همین دلیل اعلام کرده بود که مرورگر فایرفاکس را برای iOS عرضه نخواهد کرد. همچنین سال گذشته نیز نایب رئیس وقت موزیلا یعنی جی سالیوان (Jay Sullivan) در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که این شرکت حس می‌کند نمی‌تواند مروگر خوبی را برای پلتفرم iOS تولید کند و اینکه هیچ برنامه‌ای نیز برای این کار ندارد.

در این گزارش که توسط سایت TechCrunsch انجام شده بود عنوان شده که نایب رئیس فایرفاکس جاناتان نایتینگل (Johnathan Nightingale) در جلسه‌ای به کارمندان اعلام کرده است که : ما باید جایی باشیم که کاربرانمان آنجا هستند. بنابراین باید فایرفاکس را وارد iOS کنیم.

دلیل اینکه مرورگرهایی همچون اپرا، فایرفاکس، کروم و … تابحال نتوانسته‌اند که به دنیای iOS ورود کنند این است که اپل به آنها اجازه استفاده از موتورهای جاوای خودشان را نداده و تنها محدود به استفاده از موتور خود اپل هستند ولی پس از عرضه iOS 8 اپل کمی این محدودیت‌ها را برداشته است و به همین دلیل است که فایرفاکس پس از مدتها توانسته فرصتی برای عرضه در iOS را پیدا کند.

آیفون 7 - 32 گیگ 2,679,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,169,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,069,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location