شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

چند روزی از مبارزه قانونی و حقوقی میان اپل و اپیک گیمز می‌گذرد و حالا بسیاری از افراد تصمیم به درآمد زایی از طریق آن گرفته‌اند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده برخی از آیفون‌ها به خاطر نصب داشتن بازی فورتنایت بین 2 تا 10 هزار دلار قیمت آماده فروش شده‌اند.

در وب سایت eBay از همین حالا با جست و جوی نام iPhone در کنار Fortnite می‌توان آگهی‌هایی را دید که با قیمت‌های بسیار بالا آیفون‌های دارای فورتنایت را به فروش گذاشته‌اند.

در یکی از این آگهی‌ها، آیفون 11 پرو مکس 256 گیگابایت با قیمت 5 هزار دلار آماده فروش شده است. این آیفون آنلاک بوده و در رنگ میدنایت گرین تولید شده است. 

در یک آگهی دیگر، آیفون 7 با ظرفیت 128 گیگابایت که روی آن فورتنایت نصب شده با قیمت 4584 دلار از همین حالا فروخته شده و یک نفر آن را برای داشتن تجربه اجرای بازی فورتنایت روی آیفون خریده است. خریدار مربوطه در حقیقت پول یک مک پروی نو را برای داشتن یک آیفون 7 با بازی فورتنایت پرداخت کرده است. 

یکی از جالب‌ترین آگهی‌ها، مربوط به یک آیفون X می‌شود که با قیمت 10 هزار دلار همراه با فورتنایت آماده فروش شده است. فروشنده آن اسکرین شات فورتنایت نصب شده روی آن را نیز منتشر کرده است و حتی به خریداران اجازه ارائه پیشنهادهای بهتر و گران‌تر را نیز داده است.

 

مورد بعدی یک آیفون 11 پرو است که با ظرفیت 256 و فروتنیات نصب شده، از همین حالا به فروش رفته است. جالب است بدانید خریدار این آیفون حاضر به پرداخت 4750 دلار آمریکا شده است.

گفتنی است که در زمان تهیه این نوشته، خوشبختانه هیچ آگهی مشابهی از کاربران ایرانی در وب سایت‌های آگهی فارسی زبان پیدا نشده است.

با توجه به این آگهی‌ها می‌توان گفت که تعداد زیادی از کاربران به خاطر اجرای بازی فورتنایت با آیفون حاضر به پرداخت مبالغ بسیار زیادی شده‌اند. حال باید منتظر بود و دید آیا اپل و اپیک به توافق می‌رسند یا خیر. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...