سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

ایموجی یکی از مهم‌ترین بخش‌های سیستم عامل آی او اس است که باعث جذابیت هرچه بیشتر متن‌های نوشته شده در مکان‌های مختلف می‌شود.

اپل در توسعه آی او اس به طور مداوم ایموجی‌های جدید را به کاربران ارائه می‌دهد و علاوه بر آن کاربران می‌توانند از روش‌های مختلف به این ایموجی‌ها دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که تعداد ایموجی‌ها امروزه زیاد شده و پیدا کردن یک تصویر مشخص به کاری زمان‌بر تبدیل شده، بسیاری از کاربران با پیدا کردن یک تصویر خاص با چالش روبرو هستند. علاوه بر اینکه اپل به طور مداوم تعداد این ایموجی‌ها را افزایش می‌دهد که به خودی خود باعث افزایش دشواری این موضوع می‌شود.

در این مطلب ۵ روش برای پیدا کردن سریع‌تر ایموجی‌ها را یاد خواهید گرفت. 

 روش اول: تایپ کردن نام یک ایموجی:

شما می‌توانید در زمان نوشتن یک پیام از طریق کیبورد نام یک ایموجی را تایپ کرده و سیستم عامل آی او اس به صورت خودکار تصویر مورد نظر شما را پیش بینی می‌کند.

روش دوم تبدیل نوشته به ایموجی:

پس از تایپ کردن یک پیام، می‌توانید روی علامت ایموجی ضربه بزنید و نوشته‌هایی که ایموجی معادل آن‌ها وجود دارد را انتخاب کنید.

روش سوم: تغییر نام فولدرها

شما می‌توانید نام فولدرها را نیز با ایموجی عوض کنید. کافی است به بخش تغییر نام فولدر صفحه هوم رفته و به جای تایپ اسم، ایموجی قرار دهید.

روش چهارم: نام مخاطبین

شما می‌توانید در نام مخاطبین نیز از ایموجی استفاده کنید. کافی است به بخش مخاطبین رفته و با ویرایش نام مخاطب از ایموجی‌ها در نام آن‌ها استفاده کنید.

روش پنجم: دسترسی سریع‌تر به ایموجی‌ها

کافی است به Settings > General > Keyboard > Text Replacement رفته و با فعال‌سازی این قابلیت به صورت سریع ایموجی‌های مربوط به یک نوشته را پیدا کنید. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location