سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت فیس بوک به‌تازگی اعلام کرده که از شرکت اپیک گیمز در مبارزه با انحصارطلبی اپل حمایت می‌کند. این شرکت در گزارش خود فاش کرده که اپل از کسب و کارهای کوچک تحت حمایت فیس بوک به خاطر برگزاری رویدادها پول دریافت می‌کند.

فیس بوک اعلام کرده که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین در بستر این شبکه اجتماعی رویدادهایی را برگزار می‌کنند که نیاز به پرداخت هزینه است. حال شرکت اپل 30 درصد مبالغ پرداختی از شرکت کنندگان این رویدادها را دریافت می‌کند. فیس بوک توضیح داده که تا پیش از این از اپل درخواست کرده تا مبلغ 30 درصدی را پس دهد. اما اپل از این کار خودداری کرده است.

فیس بوک از اپل درخواست کرده بود تا دست کم در دوران شیوع ویروس کرونا حق کمیسیون‌های دریافتی از اپلیکیشن فیس بوک را به کاربران و کسب و کارهای کوچک بازگرداند. اما این شرکت همچنان با پافشاری بر دریافت هزینه کمیسیون، تنها 70 درصد این مبالغ را به صاحبان کسب و کارها پرداخت کرده است. این در حالی است که فیس بوک از کسب و کارها به دلیل شیوع ویروس کرونا هزینه‌ای منصفانه‌تر را دریافت کرده و حتی از برخی از آن‌ها هزینه‌ای دریافت نکرده است.

زمانی که صاحب یک کسب و کار برای برگزاری رویدادی در شبکه اجتماعی فیس بوک و از طریق اپلیکیشن فیس بوک در آی او اس اقدام به ساخت EVENT پولی می‌کند، اپلیکیشن به صورت خودکار اعلام می‌کند که شرکت اپل 30 درصد از هزینه‌های دریافتی را برداشت می‌کند. در عین حال فیس بوک گفته که فعلاً به خاطر شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی هیچ هزینه‌ای را از برگزاری رویدادها دریافت نمی‌کند که احتمالاً این روند تا سال 2021 نیز ادامه داشته باشد.

در عین حال تمام تراکنش‌های انجام شده از طریق وب و از طریق اپلیکیشن اندروید فیس بوک باعث می‌شود تا 100 درصد هزینه دریافتی به صاحب کسب و کار بازگردد و فیس بوک پرداخت این مبلغ را به صاحب کسب و کار تضمین می‌دهد.

فیس بوک با انتشار این بیانیه جدید عملاً خود را در جبهه اپیک گیمز قرار داده و از کمیسیون 30 درصدی اپل ابراز نارضایتی کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location