سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

جنگ میان اپیک گیمز با اپل و گوگل در حال داغ‌تر شدن است و مهم‌ترین رویدادی که تا به امروز در این زمینه رخ داده به ویدیویی کنایه‌آمیز اپیک به تبلیغ 1984 اپل مربوط است.

اپیک گیمز به تازگی اقدام به ارائه امکان پرداخت داخل برنامه و دور زدن گوگل پلی و اپ استور کرده است و همین مسئله باعث شده تا هر دو شرکت اپل و گوگل آن فورتنایت را از فروشگاه نرم‌افزاری خود حذف کنند. در این میان اپیک گیمز اقدام به شکایت و افتتاح پرونده قانون علیه هر دو این کمپانی‌ها کرده است.

یکی از مهم‌ترین رویدادهایی که در این جنگ تجاری، ویدیویی بود که اپیک گیمز با سبک تبلیغ تلویزیونی 1984 اپل ساخته و به شرکت اپل کنایه انداخته بود.

ویدیوی تبلیغاتی 1984 اپل که در همین سال پخش شد، مربوط به معرفی اولین کامپیوتر مکینتاش بود. ایده‌ی این ویدیو را استیو جابز داده بود و برداشتی آزاد از کتاب 1984 جورج اورول محسوب می‌شود. 

 در رمان 1984 جورج اورول از صفحه‌ای سخنگو صحبت به میان آمده که از طریق آن برادر بزرگ با مردم صحبت می‌کند و فکر و ذهن آن‌ها را کنترل می‌کند.

در ویدیوی تبلیغاتی اپل نیز، استیو جابز با همین ایده، صفحه سخنگو را همراه با برادر بزرگ به تصویر کشید که یک ورزشکار با چکش آن را خورد می‌کند و ذهن مردم را از طریق آن آزاد می‌سازد.

حال فورتنایت با این ویدیوی جدید اپل را با شکلی شبیه به خلاف‌کاران نشان داده و دقیقاً آن را در جایگاه بردار بزرگ نشانده است. در این ویدیو کاراکترهای فورتنایت هستند که صفحه سخنگوی اپل را می‌شکنند.

در پایان اپیک گیمز کپشنی را نشان می‌دهد و در آن از کاربران می‌خواهد تا در مبارزه قانونی علیه شرکت اپل به آن بپیوندند. این ویدیو در حال حاضر با واکنش‌های زیادی مواجه شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location