سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌ها و ادعاهای اخیر حاکی از آن است که فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال احتمالاً اطلاعات تحلیلی را در طول بازی‌ها از طریق اپل واچ دریافت می‌کند.

در این میان، خبرگزاری ایلنا طی گزارشی، نقل‌قول‌هایی را از مربی سپاهان منتشر کرده که نشان از آن دارند که فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال با استفاده از اپل واچ می‌تواند در هر لحظه از بازی اطلاعات تحلیلی را از آنالیزورها دریافت کند و از آن طریق تاکتیک‌های بازی را به نفع تیم خود تعویض می‌کند.

در این میان، الهویی اعلام کرده که ناظران بازی همراه داشتن وسایل الکترونیکی ارتباطی را برای کادر فنی تیم‌های فوتبال ممنوع اعلام کرده‌اند. این موضوع مدتی است که اجرایی شده و برای بسیاری از تیم‌های لیگ برتر نیز به امری عادی تبدیل شده است.

الهویی اعلام کرده که تا پیش از این تیم تحت هدایتش از آیپد برای دریافت اطلاعات آنالیزورها استفاده می‌کرد، اما تیم ناظر بازی‌ها این کار را ممنوع اعلام کرده است. حال گلگی مربی سپاهان از این است که چرا سرمربی تیم استقلال توانسته با استفاده از اپل واچ خود به اطلاعات مربوطه دست پیدا کند.

این ممنوعیت در حالی اعمال شده که در بازی‌های بین‌المللی استفاده از وسایل الکترونیکی ممنوعیت مربوطه را ندارد و تیم‌های آسیایی می‌توانند به صورت لحظه‌ای تحلیل آنالیزورها را برای تاکتیک‌های بازی در مقابل تیم حریف به کار گیرند.

گفتنی است که اپل واچ در نسخه‌های عادی خود در کشور ایران، امکان برقراری ارتباط مستقل بدون حضور آیفون را ندارد و در صورتی کاربران می‌توانند اطلاعات را در ساعت هوشمند خود دریافت کنند که آیفون در نزدیکی آن‌ها قرار داشته باشد. البته در برخی از کشورها اپل واچ‌های نسخه سلولار می‌توانند بدون حضور آیفون و به صورت مستقل به تمامی ارتباط‌ها دسترسی داشته باشند.

توضیح: منبع عکس این مطلب وب سایت ورزش سه است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location