سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 فیفا 21 در حال آماده سازی برای عرضه است و حالا مشخص شده که این بازی قرار نیست امکان کراس پلی داشته باشد.

بر اساس ادعای اکانت رسمی الکترونیک آرتس فیفا، این بازی قرار نیست امکان اجرای کراس پلی میان نسل‌های مختلف را داشته باشد، با این حال روند تغییرات هر اکانت قابل انتقال از یک نسل کنسول به نسل دیگر خواهد بود. فیفا 21 قرار است برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 یعنی کنسول‌های نسل هشتمی و ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 یعنی کنسول نسل نهم آماده اجرا باشد. با این حال کاربران کنسول‌های نسل نهمی و هشتمی نمی‌توانند در بخش آنلاین با یک دیگر بازی کنند.

این مسئله به معنای آن است که قابلیت کراس پلی تنها در نسل‌های مختلف قابل استفاده است و درصورتی‌که یک کاربر با کنسول نسل هشتم فیفای جدید را خریداری کرده باشد، امکان انتقال روند پیشرفت اکانت خود را به کنسول نسل بعدی خواهد داشت.

در حقیقت آپگرید کردن کنسول برای کاربران فیفا 21 هزینه‌ای در بر نخواهد داشت و کاربران می‌توانند نسل بعدی کنسول‌ها را با این بازی خریداری کنند.

فیفا 21 قرار است در تاریخ 6 اکتبر 2020، یعنی در مهر ماه 1399 آماده عرضه به کاربران شود. این بازی قرار است علاوه بر کنسول مایکروسافت و سونی در کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوئیچ نیز قابل اجرا باشد. الکترونیک آرتس تصمیم دارد تا قابلیت‌های ویژه‌ای در این بازی جدید اعمال کند که آن را به بازی‌های فوتبال واقعی شبیه‌تر می‌کند.

فیفا یکی از بازی‌هایی است که در دوران شیوع ویروس کرونا و افزایش قرنطینه خانگی با استقبال بسیار زیادی مواجه شده بود. از همین لحاظ شرکت الکترونیک آرتس تصمیم دارد تا در نسخه جدید این بازی تغییرات قابل توجهی را اعمال کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location