سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 نسخه جدید پارالل دسکتاپ 16 امکانات جدیدی را برای اجرای بهبود یافته تر سیستم عامل ویندوز و توزیع‌های لینوکسی در کامپیوترهای مک آماده عرضه کرده است.

بر اساس ادعای توسعه دهنده این نرم افزار، نسخه 16 پارالل دسکتاپ تا 20 درصد پشتیبانی سریع‌تری از دایرکت ایکس 11 در سیستم عامل ویندوز دارد و به همین دلیل می‌توان از آن برای اجرای بازی‌ها و نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرد. این مسئله باعث می‌شود تا کاربران دستگاه‌های مک بتوانند نرم افزارهای گرافیکی و بازی‌های سنگین را با بازدهی بهتری در سیستم عامل مجازی ویندوز اجرا کنند و از آن طریق محدودیت کمتری در زمینه سخت افزارها داشته باشند.

یکی دیگر از قابلیت‌های پارالل دسکتاپ 16 پشتیبانی از قابلیت Windows Travel Mode است که به کاربران اجازه استفاده بهینه از سیستم عامل مجازی ویندوز را در حین فعال بودن باتری می‌دهد. این قابلیت به مصرف بهینه سیستم عامل از انرژی کمک می‌کند و باعث می‌شود تا باتری دستگاه در حین اجرای دو سیستم عامل مصرف بهینه‌تری داشته باشد.

علاوه بر این، اشاره‌های مالتی تاچ از اپلیکیشن‌های ویندوزی در این نسخه اضافه شده است تا کاربران کامپیوترهای مک امکان استفاده از سخت افزارهای کامپیوتر خود نظیر ترک پد و تاچ بار را در سیستم عامل میهمان داشته باشند.

این نرم افزار می‌تواند به طول کامل از سیستم پردازش سه بعدی متال در مک برای بهبود پردازش‌های گرافیکی در سیستم عامل مجازی میهمان استفاده کند و از آن طریق امکان استفاده پر بازده از ویندوز در مک را ارائه دهد.

به طور کل نرم افزار پارالل دسکتاپ با اضافه کردن این قابلیت‌های جدید به نسخه جدید خود به کاربران این امکان را داده تا از طریق اجرای سیستم عامل مجازی دیگر نیازی به استفاده از نصب ویندوز به صورت بوت کمپ وجود نداشته باشد و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود با هر دو سیستم عامل استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location