سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل از چند ساعت پیش اولین بتای عمومی واچ او اس 7 را آماده عرضه کرده است و حالا کاربران می‌توانند قابلیت‌های این سیستم عامل جدید را مورد بررسی قرار دهند.

این اولین بتای عمومی است که از سیستم عامل واچ او اس 7 عرضه می‌شود و شرکت اپل تا به امروز اقدامی برای عرضه آن به تمام کاربران نکرده بود.

این نسخه در حالی عرضه شده است که اپل از همین حالا چهار نسخه بتا از سیستم عامل واچ او اس 7 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است.

برای دسترسی به این نسخه، کافی است کاربران به وب سایت Apple Public Beta مراجعه کرده و اقدام به وارد کردن اپل آیدی خود کنند. پس از عضویت در این بخش کاربران می‌توانند به صورت مستقیم از طریق آیفون و اپل واچ این نسخه جدید را دریافت کنند و از آن استفاده کنند.

واچ او است 7 دارای قابلیت‌های بهینه‌تری برای ساعت‌های هوشمند اپل است. در این نسخه کاربران به رابط کاربری جدیدتر و قابلیت ردیابی خواب در کنار امکانات دیگر دسترسی داشته باشند. یکی از قابلیت‌های ارائه شده در واچ او اس جدید امکان مشاهده سلامت باتری است که همانند آیفون‌ها در زمینه فعالیت باتری و میزان عمر مفید آن به کاربران هشدار می‌دهد.

بتای عمومی واچ او اس 7 در حال حاضر توسط تیم فنی اِن آی سی روی اپل واچ سری 4 تست شده است و مشخص شده که این سیستم عامل در حال حاضر با مشکلات کاربری خاصی مواجه نیست. البته در برخی از موارد نظیر حذف 3D Touch با چالش‌های محسوس مواجه است.

با وجود این مسئله اِن آی سی به کاربران توصیه می‌کند تا زمان عرضه نسخه نهایی واچ او اس 7 منتظر باقی بمانند و اقدامی برای نصب نسخه‌های بتا انجام ندهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location