سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 آیمک ۲۰۲۰ با سایز ۲۷ به تازگی از طرف شرکت اپل رونمایی و آماده عرضه شده و حالا بررسی‌های اخیر نشان داده که این محصول تنها کامپیوتر مک است که با وجود تراشه امنیتی T2 امکان ارتقای سخت افزاری را دارد.

در بررسی‌هایی که یکی از یوتیوبرهای معروف از آیمک ۲۰۲۰ داشته مشخص شده که این محصول همچنان همانند آیمک‌های قدیمی‌تر امکان ارتقای رم را از طریق پنل پشتی روی ورودی سیم برق دارد.

تا پیش از این آیمک‌های ۲۷ اینچ دارای طراحی جدید از طریق پنل پشتی امکان ارتقای رم را داشتند و شرکت اپل جایگاهی ویژه را برای انجام این کار تعبیه کرده بود. اما نکته اصلی این است که شرکت اپل از سال ۲۰۱۸ به صورت تدریجی تمامی کامپیوترهای مک را مجهز به تراشه امنیتی T2 کرده بود که باعث می‌شد تا کاربران دسترسی کمتری برای تغییر منابع سخت افزاری داشته باشند.

اما بررسی‌های اخیر نشان داده است که کاربران همچنان می‌توانند با اعمال تغییرات در بخش رم، از آیمک ۲۰۲۰ به صورت بهینه و ارتقا یافته استفاده کنند.

نکته اصلی این است که امکان ارتقای رم در آیمک ۲۰۲۰ در حالی برای کاربران فراهم شده است که شرکت اپل بابت ارتقای رم تا حداکثر میزان خود هزینه ۲۰۰۰ دلاری را از کاربران دریافت می‌کند. آیمک‌های ۲۰۲۰ امکان ارتقای رم تا ۱۲۸ گیگابایت را دارند و شرکت اپل با اعمال تغییرات اخیر به کاربران خود اجازه داده تا ۲۰۰۰ دلار از هزینه‌های خود در خرید این آیمک جدید صرفه جویی کنند.

اپل امکان ارتقای رم را حتی در مدل پایه آیمک ۲۰۲۰ نیز که با ارزان‌ترین قیمت در میان هم مدلی‌های خود فروخته می‌شود نیز فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با پرداخت هزینه‌ای کمتر در آینده اقدام به ارتقای رم دستگاه خود کنند. محاسبات ابتدایی نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند حتی با خرید مدل پایه این محصول، در آینده آن را تا ۱۲۸ گیگابایت ارتقای رم دهند و در مجموع ۲۰۰۰ هزار دلار از هزینه‌های خرید این محصول صرفاً جویی کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location