سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش اخیر مینگ چی کو حاکی از آن است که حذف شدن اپلیکیشن ویچت از فروشگاه نرم‌افزاری اپ استور ممکن است روی فروش آیفونها تأثیرگذار باشد و باعث افت ۳۰ درصدی آن شود.

بر اساس ادعای مینگ چی کو، عدم عرضه این اپلیکیشن ۲۵ تا ۳۰ درصد از فروش آیفونها را کاهش می‌دهد. دلیل این مسئله از نگاه مینگ چی کو این است که کاربران چینی امکان دسترسی به این اپلیکیشن حیاتی را از دست می‌دهند و دیگر نمی‌توانند به صورت روزمره از آیفونها استفاده کنند.

این تحلیلگر اعلام کرده ویچت یکی از نرم افزارهای محبوب در چین است که برای زندگی روزمره در این کشور لازم است. بسیار از کارها، نظیر پیام دادن به افراد مختلف، کسب و کارهای الکترونیکی، شبکه‌های اجتماعی، خواندن اخبار، انجام کارهای خلاقانه و موارد دیگر به ویچت وابسته است و در صورتی که این اپلیکیشن در آیفونها مسدود شود، چینیها عملاً نمی‌توانند آیفون‌ها را خریداری کنند.

از آنجایی که کشور چین یک سوم مشتریان شرکت اپل را در خود جای داده، عدم ارائهی این اپلیکیشن به منزله کاهش قابل توجه فروش جهانی آیفون‌ها خواهد بود. از طرف دیگر مینگ چی کو تائید کرده که عدم عرضه این اپلیکیشن به دلیل رویدادهای جانبی باعث می‌شود تا میزان فروش بسیاری از محصولات دیگر شرکت اپل نظیر ایرپاد، آیپد و اپل واچ نیز کاهشی چشمگیر و معادل ۱۵ تا ۲۵ درصد پیدا کند.

رخدادهای اخیر و دستور جدید رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برای مسدود کردن دو اپلیکیشن چینی تیک تاک و ویچت در حال ضربه زدن به کسب و کارهای داخلی این کشور نیز هست. این مسئله باعث می‌شود تا شرکت اپل و بسیاری از تلفن‌های هوشمند اندرویدی وابسته به پلی استور نتوانند از طریق راه‌های پیش‌فرض امکان دسترسی به ویچت را داشته باشند. این موضوع باعث می‌شود تا شرکتهای آمریکایی مشتریان چینی خود را از دست بدهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location