سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 دکتر دیسریسپکت به تازگی اقدام به استریم محتوای بازی‌های خود در یوتیوب کرده است و همچنان اعلام کرده که دلیل بن شدنش در توییچ را نمی‌داند.

او خبر استریم محتوای خود در یوتیوب را از طریق اکانت رسمی خود در توییتر اعلام کرده و به طرفدارانش اعلام کرده که به زودی محتوای بیشتری را در یوتیوب منتشر می‌کند. وی همچنین ادعا کرده که هنوز اطلاعاتی از دلیل بن شدنش در توییچ ندارد و نمی‌داند که چرا دسترسی به این سرویس استریم از او گرفته شده است.

استریم اول او در یوتیوب نزدیک به 510K بازدیدکننده داشته است که نشان می‌دهد که هنوز این استریمر معروفیت و محبوبیتش را در میان کاربران حفظ کرده است. خبر مهاجرت او به یوتیوب پس از آن منتشر شد که نینجا نیز بعد از توقف توسعه سرویس میکسر تائید کرد که در یوتیوب محتوای خود را منتشر می‌کند. البته نینجا هفته گذشته به صورت ناگهانی در اکانت توییچ خود نیز شروع به استریم محتوای ویدیویی کرده است.

دکتر دیسریسپکت بیش از یک ماه است که از ورود به توییچ منع شده است و هنوز معلوم نیست که دلیل این موضوع چه بوده است. توییچ بدون اینکه نامی از دکتر دیسریسپکت ببرد در مدتی کوتاه پس از بن کردن او اعلام کرده که کاربرانی که اقدام به انتشار محتوای غیراخلاقی در این سرویس می‌کنند را بن می‌کند. با این حال هنوز به صورت دقیق ارتباط این ادعای توییچ به دکتر دیسریسپکت معلوم نشده است.

به نظر می‌رسد که این اقدام باعث شده تا این استریمر بتواند کاربران و طرفداران خود را به استفاده از سرویس یوتیوب متمایل کند و با قدرت دادن به یکی از مهم‌ترین رقیب‌های توییچ ضربه‌ای بزرگ را به این سرویس وارد کند.

دکتر دیسریسپکت از این پس تصمیم دارد تا محتوای خود را از طریق سرویس استریم یوتیوب در اختیار کاربران قرار دهد و می‌توان استریم بازی‌های او را از پلتفرم تحت کنترل گوگل مشاهده کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location