سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

تنها چند روز از عدم تمایل شرکت مایکروسافت برای عرضه سرویس ایکس کلاود به کاربران آیفون و آیپد می‌گذرد و حالا شرکت اپل رسماً اعلام کرده که این سرویس را حتی در صورت درخواست مایکروسافت به کاربران خود ارائه نمی‌داد.

اپل رسماً اعلام کرده که خدمات پردازش ابری برای اجاری بازی‌های پلتفرم دیگر در آیفون و آیپد خارج از دستورالعمل اپ استور است. این محدودیت شامل تمام سرویس‌های تحت این فناوری نظیر ایکس کلاود، گوگل استادیا و استیم لینک می‌شوند.

در بیانیه‌ای که شرکت اپل به وب سایت Business insider ارائه داده، اعلام شده که سرویس‌های ابری یاد شده، خط مشی اپ استور را نقض می‌کنند؛ چرا که اپل نمی‌تواند تک تک محتوای ارائه شده در آن، یعنی بازی‌ها را مورد بررسی قرار دهد و از بهبود تجربه کاربری آن‌ها مطمئن باشد.

اپل اعلام کرده که اپ استور ساخته شده تا کاربران برای بررسی و دانلود اپلیکیشن‌ها مکانی ایمن داشته باشند. کاربران باید پیش از اقدام به دانلود اپلیکیشن‌ها از اینکه تمامی موارد ارائه شده از طریق اپ استور ایمن هستند اطمینان حاصل کنند.

این در حالی است که خبرگزاری بلومبرگ اوایل سال جاری و در جریان مشکلات مشابه اپل با استیم اعلام کرده بود که تصمیم اپل اقدامی انحصارطلبانه برای تشویق کاربران به استفاده از اپل آرکید بوده است.

از طرف دیگر شرکت مایکروسافت محدودیت‌های اپل را محکوم کرده است. سخنگوی مایکروسافت طی مصاحبه اخیر با The Verge اعلام کرده که شرکت مایکروسافت اقدام انحصارطلبانه شرکت اپل را محکوم می‌کند. این سخنگو اعلام کرده که هدف عمومی اپل به عنوان توسعه دهنده پلتفرم این است که استفاده از بازی مبتنی بر پردازش ابری نظیر سرویس گیم پس و ایکس کلاود را متوقف کند.

این در حالی است که نه تنها مایکروسافت، بلکه بسیاری از کاربران از عدم ارائه این سرویس در آیفون‌ها ناراضی هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location