سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی طی گزارشی هشدار داده که کیفیت دوربین آیفون 12 ممکن است پس از عرضه افت داشته باشد.

این تحلیلگر اعلام کرده که بسیاری از تأمین کنندگان قطعات آیفون 12 تحت فشار زیادی قرار گرفته‌اند که دلیل آن شیوع ویروس کرونا و آغاز دیرهنگام فرایند کاری آن‌ها بوده است. این مسئله باعث می‌شود تا بسیاری از محصولات با سرعت بیشتری تولید شوند که احتمال کاهش سطح کیفیت را زیاد می‌کند.

مینگ چی کو مشخصاً به شرکت Genius Electronic Optical اشاره کرده است. این شرکت در زمینه تولید انبوه لنزهای واید برای شرکت اپل فعالیت می‌کند که به احتمال خیلی زیاد در تمامی مدل‌های آیفون 12 مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این گزارش آمده است که Genius Electronic Optical نمی‌تواند در این مدت زمان کم، کارهای مربوط به تست دمای بالا و رطوبت بالا را انجام دهد که این مسئله ممکن است کیفیت لنز دوربین آیفون 12 را کاهش دهد.

تا پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر عرضه آیفون 12 در دو مرحله منتشر شده بود. در گزارش جدید آمده است که تولید انبوه لنز واید که در تمامی آیفون‌های 2020 مورد استفاده قرار می‌گیرد با چالش زمانی مواجه شده است. این مسئله نشان می‌دهد که تولیدکنندگان لنز باید قطعات خود را در مرحله اول عرضه آیفون‌ها آماده تحویل کرده باشند که این مسئله آن‌ها را تحت فشار زیادی قرار داده است.

مینگ چی کو ادعا کرده که افت کیفیت در لنز آیفون 12 ممکن است در نسخه 5.4 و 6.1 اینچی رخ دهد، با این حال شرکت اپل همچنان حاضر به تأخیر انداختن فرایند عرضه محصولات خود را ندارد. مدیران شرکت‌های تأمین کننده بارها از شرکت اپل خواسته‌اند تا مقداری عرضه محصولات و مدت زمان تحویل سفارش‌ها را به تعویق بیاندازد. با این حال شرکت اپل همچنان با این موضوع مخالفت کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location