سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل در هفته‌ای که گذشت اقدامات بشردوستانه مختلف را انجام داده است. این کمپانی به سازمان‌های خیریه برای کمک به آسیب دیدگان حادثه بیروت مبلغی را اهدا کرده و از طرف دیگر به دانش آموزان نیازمند در کالیفرنیا آیپد رایگان ارائه داده است.

تیم کوک روز پنجشنبه در اکانت توییتری خود خبر از کمک مالی شرکت اپل به سازمان‌های ارائه دهنده خدمات مختلف به حادثه دیدگان بیروت داده است. او اعلام کرده که شرکت اپل در غم لبنان شریک است و کارکنان این شرکت تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته‌اند. 

توییت تیم کوک در مورد حادثه لبنان و کمک مالی اپل به آسیب دیدگان آن

از طرف دیگر، شرکت اپل طی همکاری خود با T-Mobile نزدیک به 1 میلیون آیپد را به دانش آموزان کالیفرنیایی ارائه داده است. این آیپدها طی درخواست وزارت آموزش و پرورش کالیفرنیا به دانش آموزان ارائه شده است که دارای سیستم ارتباط اینترنت سریع است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کلاس‌های مجازی را در دوران شیوع کرونا دریافت کنند.

نزدیک به 97 درصد از دانش آموزان کالیفرنیایی که شامل 6.2 میلیون نفر می‌شوند به خاطر شیوع کرونا مجبور شده‌اند تا در کلاس‌های آموزشی به صورت مجازی شرکت کنند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در زمینه ارائه ابزارهای لازم به دانش آموزان بی‌بضاعت دست به کار شوند.

اقدام اخیر اپل پس از آن صورت گرفت مقامات دولتی کالیفرنیا به صورت رسمی از اپل و چند شرکت دیگر خواستند تا ابزارهای لازم برای برقراری کلاس‌های مجازی را برای دانش آموزان سراسر منطقه فراهم کنند.

اپل نیز پس از انجام این کار طی بیانیه‌ای تأکید کرد که در تلاش است تا با ارائه فناوری‌های نوین به دانش آموزان و تمام انسان‌ها امکاناتی ویژه را برای دریافت محتوای آموزشی ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location