شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 فورتنایت به تازگی ماشین‌های اسپرت را از طریق یک آپدیت نرم افزاری به کاربران ارائه داده است.

در این بازی بتل رویال کاربران از این پس می‌توانند ماشین‌های اسپرت را در کنار هلی کوپر، قایق، ماشین گلف و دیگر وسایل نقلیه استفاده کنند.

این ماشین‌های اسپرت از همین حالا و پس از نصب آپدیت جدید فورتنایت قابل استفاده است و کاربران می‌توانند برای سفر به مکان‌های مختلف در نقشه از آن‌ها استفاده کنند.

تصویر ماشین‌های اسپرت برای اولین بار در تریلر فصل 3 از بخش دوم این بازی دیده شده بود و کاربران امید داشتند که به‌زودی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. در حال حاضر فورتنایت علاوه بر ماشین‌های قدیمی و موتور سیکلت ها، این ماشین‌های اسپرت را نیز برای انتقال از جایی به جای دیگر در نقشه اضافه کرده است و کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

فورتنایت به احتمال زیاد در آینده نزدیک ماشین‌های اسپرت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند همانند اسکین‌ها به آن‌ها نیز دسترسی داشته باشند. احتمالاً در آینده نزدیک شاهد آن هستیم که کاربران از طریق خریدهای درون برنامه‌ای بتوانند امکان دسترسی به ماشین‌های مختلف پولی را نیز داشته باشند.

برخی از این ماشین‌ها احتمالاً در آینده مجهز به ابزارهای مبارزه‌ای نیز خواهند شد و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه ماشین‌های شخصی سازی شده تری را برای مبارزه‌های مختلف در بازی بتل رویال فورتنایت را دریافت کنند.

در صورتی که از فورتنایت استفاده می‌کنید، می‌توانید از همین حالا با دانلود و نصب نسخه جدید آپدیت آن که به تازگی عرضه شده به ماشین‌های اسپرت در این بازی دسترسی داشته باشید و تجربه‌ای متفاوت‌تر را از اجرای این بازی داشته باشید. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...