سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت مایکروسافت به تازگی سرویس جدید خود برای اجرای بازی‌ها از طریق پردازش ابری را منتشر کرده و حالا کاربران از هدم عرضه ایکس کلاود برای آیفون ناراضی هستند.

شرکت مایکروسافت تأکید کرده که هیچ برنامه‌ای برای عرضه ایکس کلاود برای آیفون ندارد و این مسئله باعث ابراز نارضایتی کاربران شده است. این سرویس به کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی امکان اجرای بازی‌های ایکس باکس را از طریق تلفن‌های هوشمند می‌دهد و از آن طریق کاربران می‌توانند با پرداخت 14.99 به مجموعه‌ای عظیم از بازی‌های ارائه شده در این سرویس دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت حتی درخواست همکاری با اپل بابت این موضوع را نداده است و به نظر می‌رسد که مدیران ایکس باکس به طور کامل تمایل برای همکاری با اپل در این زمینه را ندارند.

اپل تا پیش از این با شرکت Valve برای ارائه خدمات استیم لینک در اپ استور با مشکلات زیادی مواجه شده بود و اپل به دلیل دستورالعمل‌های سخت گیرانه خود اپلیکیشن این سرویس را حذف کرده بود. با توجه به این موضوع حدس زده می‌شود که شرکت مایکروسافت نیز به خاطر جلوگیری از چنین مسائلی اقدام به همکاری با شرکت اپل نکرده است.

دستورالعمل‌های اپل برای ارائه اپلیکیشن‌ها در سرویس اپ استور و بحث دریافت کمیسیون 30 درصدی باعث شده تا بسیاری از توسعه دهندگان سرویس‌های پریمیوم با این شرکت قطع همکاری کنند. در حال حاضر سرویس نتفلیکس، بازی فورتنایت و گوگل استادیا به خاطر مشکلاتی از این دست یا به طور کامل ارائه خدمات خود به کاربران آیفون را قطع کرده‌اند یا پرداخت‌های خود را از بخش پرداخت درون برنامه‌ای اپ استور خارج کرده‌اند.

این مسئله احتمالاً باعث می‌شود تا در آینده نزدیک توسعه دهندگان از ارائه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های خود در اپ استور دلسرد شوند و رفته رفته شرکت اپل به سرویس‌های انحصاری خود نیز محدودتر شود.

با این وجود هنوز آینده روشنی برای عرضه ایکس کلاود در آیفون مشخص نشده و معلوم نیست که آیا کاربران دستگاه‌های همراه اپل امکان استفاده از این سرویس را پیدا خواهند کرد یا باید صرفاً از اپل آرکید استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location