شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اخیراً تصویری در شبکه اجتماعی Wiebo منتشر شده که احتمالاً مربوط به مگنت‌های تعبیه شده در کویل شارژ بی‌سیم آیفون 12 هستند.

این تصاویر نشان می‌دهند که شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در پنل پشتی آیفون12 تغییراتی جدید اعمال کند و از آن طریق 36 مگنت را به صورت دایره‌ای به کویل اصلی بچسباند تا از آن طریق امکاناتی خاص را به کاربران ارائه دهند.

هر چند که این تصاویر هنوز توس تحلیلگران تائید نشده‌اند. اما واکنش‌های زیاد به آن باعث شده تا بسیاری از افراد آن را نشانه‌ای از تکمیل پروژه ایرپاور و عرضه یک شارژر بی‌سیم جدید از طرف اپل در نظر بگیرند. 

 ایرپاور پروژه کنسل شده شرکت اپل است که در سال 2017 معرفی شد و یک سال و نیم بعد به صورت رسمی توقف آن از چرخه کاری اپل تائید شد. اما شایعات منتشر شده در چند ماه اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا دوباره روی تولدی یک پد شارژ بی‌سیم انحصاری کار کند.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این مگنت‌ها که به صورت دایره‌ای شکل کنار هم چیده شده‌اند به کاربران اجازه می‌دهند تا از شارژهای انحصاری اپل برای پر کردن باتری آیفون 12 استفاده کنند. این مگنت ها امکان تشخیص شارژرهای اورجینال نسبت به شارژهای متفرقه را به سیستم شارژ بی‌سیم آیفون 12 می‌دهند.

با توجه به این موضوع بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که شارژ بی‌سیم آیفون 12 نیز در سپتامبر سال جاری میلادی برای کاربران این تلفن‌های هوشمند آماده معرفی و عرضه خواهد شد و کاربران می‌توانند آن را به عنوان یک اکسسوری جدید خریداری کنند و از آن‌ها به جای محصولات دیگر استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...