شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شایعات منتشر شده خاخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی از اولین مک بوک ایر مبتنی بر پردازنده های اپل سیلیکون رونمایی کند.

حال تصویر اخیر منتشر شده در اینترنت نشان دهنده ظاهر باتری این محصول است. اپل برای دریافت مجوز فروش یک محصول جدید در کشور دانمارک و چین اقدام به ارائه تصاویر و اطلاعات فنی آن کرده است و از همین طریق نیز تصویر باتری مک بوک ایر مبتنی بر اپل سیلیکون که در سال 2002 عرضه میشود لو رفته است.

این تصویر اولین بار توسط وب سایت 91Mobiles منتشر شده است که نشان دهنده آن است که شرکت اپل در حال آماده سازی برای تولید انبوه و عرضه این محصولات به بازار است. ظرفیت این باتری 4380 میلی آمپر ساعت است که با شماره مدل A1965 شناخته میشود که به سری مک بوک ایرهای جدید مربوط است.

هنوز اپل هیچ اطلاعات از عرضه مک بوک ایر 2020 یا عرضه یک کامپیوتر مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون ارائه نداده است. با این حال حدس بر این زده شده که محصول یاد شده به چنین محصولی مربوط خواهد بود.

تا پیش از این خبرگزاری دیجی تایمز و مینگ چی کو تحلیلگر محصولات شرکت اپل تایید کرده بودند که اولین نمونه از کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون قرار است از سری مک بوک ایرها باشد و اپل تصمیم دارد تا این محصولات را به زودی آماده عرضه به بازار کند.

اپل در جریان کنفرانس WWDC 2020 اقدام به معرفی برنامه خود برای مهاجرت کامپیوترهای مک به پردازنده های انحصاری خود کرده است. این کامپیوترهای مک با پردازنده های ARM تولید میشوند که قرار است امکاناتی مشابه با دستگاه های امروزی مبتنی بر پردازنده های اینتل را در اختیار کاربران قرار دهند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...