سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 چند روز پیش بود که خبر تصمیم سونی برای ارائه امکان اجرای بازی‌های پلی استیشن 5 با دوال شاک 4 با محدودیت خاص منتشر شد و حالا یکی از مدیران سابق ایکس باکس نظر خود را در مورد این موضوع بیان کرده است.

آلبرت پلانو مدیر سابق ایکس باکس اعلام کرده که سیاست سونی «تا اندازه کافی منصفانه» است که باعث می‌شود تا اولویت استفاده از کنترلر جدید صرفاً برای اجاری بازی‌های جدید همراه باقابلیت‌هایی نظیر فیدبک‌های هپتیک باشد.

پلانو در مجموعه‌ای جدید از توییت ها اعلام کرده که این ایده هوشمندانه بوده و کاربران می‌توانند دوال شاک 4 را در اجرای بازی‌های پلی استیشن 4 در کنسول نسل نهمی استفاده کنند. پشتیبانی از اکسسوری‌های دیگر نیز آن هم به همین شکل باعث می‌شود تا بسیاری از کاربران امکان استفاده از آن‌ها را در کنسول پلی استیشن 5 داشته باشند.

این موضوع می‌تواند در آینده به پلی استیشن VR و دیگر ابزارهای تولید شده برای پلی استیشن 4 نیز گسترش پیدا کند و به کاربران کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت امکاناتی ویژه را ارائه دهد.

از طرف دیگر زمانی که کاربران اقدام به استفاده از کنترل دوال سنس می‌کنند، می‌توانند بازی‌های جدید را باقابلیت‌های جدیدتر اجرا کنند که این موضوع در نوع خود برای بازاریابی و بهینه‌سازی تجربه کاربران سونی خوب خواهد بود.

این مسئله همچنین باعث می‌شود تا بازی‌های توسعه داده شده برای پلی استیشن 4 توسعه سازندگان بهینه‌سازی شود و کاربران امکان دسترسی به بازی‌های آپگرید شده را نیز داشته باشند.

آپگرید کردن بازی‌های پلی استیشن 4 برای پشتیبانی از قابلیت‌های دوال سنس باعث می‌شود تا سونی بتواند در آینده این دسته جدید را به کاربران پلی استیشن 4 نیز بفروشد تا از آن طریق امکاناتی ویژه را به کاربران کنسول نسل هشتمی ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location