شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل از شب گذشته فرایند عرضه چهارمین بتای مک او اس Big Sur را آغاز کرده است. این نسخه بیش از یک ماه پس از معرفی سیستم عامل جدید اپل برای کامپیوترهای مک آماده انتشار شده است.

توسعه دهندگانی که اکانت اختصاصی شرکت اپل را در اختیار داشته باشند از همین حالا می‌توانند اقدام به دانلود و نصب این نسخه کرده و از ابزارهای مخصوص آن برای توسعه نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های خود با سازگاری هر چه تمام‌تر با این نسخه استفاده کنند.

کاربران عادی فعلاً به تغییرات اعمال شده در این نسخه دسترسی ندارند و برای استفاده از آن‌ها باید تا زمان عرضه نسخه بتای عمومی یا نسخه نهایی مک او اس Big Sur منتشر باقی بمانند.

در این نسخه اپل اقدام به اعمال تغییراتی ویژه در مرورگر سافاری کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند با مصرف باتری کمتر، برای مدت زمانی طولانی‌تر اقدام به وب گردی کنند.

اپل همچنین طبق آنچه تا پیش از این نیز اعلام کرده بود، اقدام به تغییر رابط کاربری آی مسیج کرده است تا آن را با شباهت بیشتری نسبت به سیستم عامل آی او اس عرضه کند.

یکی از تغییرات مهمی که در بتای چهارم مک او اس Big Sur آماده عرضه شده، امکان مدیریت هر چه بهتر مصرف باتری در کامپیوترهای مک را فراهم می‌کند. این امکان که مشابه با بخش Battery Health در آیفون‌ها است به کاربران اجازه می‌دهد تا سطح مصرف باتری را در هر زمان از استفاده مک بوک ها مشاهده کنند.

علاوه بر این، قابلیت یاد شده به کاربران اجازه می‌دهد تا میزان مصرف باتری در ساعات مختلف شبانه روز مشاهده کنند.

اپل اعلام کرده که در پاییز سال جاری این نسخه جدید از سیستم عامل مک او اس را آماده عرضه به عموم کاربران می‌کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...