شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت مایکروسافت به تازگی از طراحی جدید ایکس باکس استور رونمایی کرده است که به کاربران امکان مرور بازی‌ها به صورت سریع‌تر را ارائه می‌دهد.

این آپدیت که قرار است به کاربران ایکس باکس ارائه شود، به کاربران امکان دسترسی سریع‌تر، ایمن‌تر و راحت‌تر را می‌دهد تا بتوانند به اپلیکیشن‌های کاربردی مختلف دسترسی داشته باشند. مایکروسافت اطلاعات این طراحی جدید از ایکس باکس استور را در وبلاگ رسمی خود منتشر کرده است که نشان می‌دهد به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این طراحی همچنین قرار است به بخش ایکس باکس و بازی‌های مایکروسافت استور در ویندوز 10 نیز اضافه شود. علاوه بر این، شرکت مایکروسافت عنوان ایکس باکس گیم پس را در این طراحی جدید به گیم پس تغییر داده است تا از آن طریق نامی آسان‌تر را به کاربران خود ارائه دهد.

مایکروسافت تصمیم دارد تا با اعمال این تغییرات نرم افزاری امکانات ویژه‌ای را برای آماده سازی و عرضه ایکس باکس سری ایکس در اختیار کاربران قرار دهد. ایکس باکس سری ایکس قرار است در ماه‌های پایانی سال 2020 میلادی آماده عرضه به کاربران شود و مایکروسافت از همین حالا فرایند آماده سازی و عرضه ابزارهای نرم افزاری مبتنی بر آن را آغاز کرده است.

مایکروسافت به زودی این طراحی جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند با دانلود و نصب آپدیت‌های جدید عرضه شده برای سیستم عامل کنسول‌های ایکس باکس به آن دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند.

در این طراحی جدید روند دسترسی به اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ارائه شده در سرویس نرم افزاری مایکروسافت آسان‌تر می‌شود و کاربران با چالش کمتری برای دریافت نرم افزارهای مختلف مواجه خواهند بود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...