سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت سونی به تازگی و از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده که کاربران می‌توانند از دسته پلی استیشن 4 در اجرای بازی‌ها برای پلی استیشن 5 استفاده کنند.

این شرکت اعلام کرده که دسته دوال شاک 4 به عنوان یکی از محصولات جانبی رسمی پلی استیشن 5 شناخته می‌شود که کاربران می‌توانند از آن به جای دوال سنس استفاده کنند. این شرکت البته یک شرط را برای استفاده از این دسته در نظر گرفته است و آن هم این است که کاربران حتماً از بازی‌های پلی استیشن 4 را که در کنسول نسل نهمی این شرکت پورت شده‌اند اجرا کنند. در حقیقت بازی‌های انحصاری پلی استیشن 5 امکان استفاده از دوال شاک را ندارند و کاربران برای اجرای آن‌ها به استفاده از دوال سنس محدود خواهند بود.

شرکت سونی این قابلیت را برای کاهش محدودیت‌های ایجاد شده در اجرای بازی‌ها در نظر گرفته است. با این حال این شرکت اعلام کرده که فقط بازی‌های پلی استیشن 4 امکان اجرا شده با استفاده از این دسته کنسول نسل هشتمی را دارند.

تا پیش از این مایکروسافت نیز تلاش‌های مشابهی برای رفع محدودیت در اجرای بازی‌ها را در نظر گرفته بود. دسته ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان امکان استفاده کامپیوترهای شخصی را دارند. کاربران ایکس باکس می‌توانند با استفاده کابل یا ارتباط بی‌سیم دسته کنسول را به کامپیوترهای شخصی برای اجرای بازی‌های مختلف مورد استفاده قرار دهند.

با این حال سونی تلاش کرده تا با حذف این محدودیت به یکی از عوامل برتری ایکس باکس در مقایسه با کنسول‌های پلی استیشن پایان دهد و همان قابلیت را به کاربران کنسول‌های خود نیز ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location