سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت سونی احتمالاً تصمیم دارد تا عمر پلی استیشن 5 را کوتاه‌تر از کنسول نسل قبلی خود در نظر بگیرد و پس از مدتی مشخص آن را از رده خارج خواهد کرد.

سونی در حال حاضر مرحله تولید پلی استیشن 5 را شروع کرده و به زودی آن را آماده عرضه به بازار می‌کند. در این میان، گزارش‌های منتشر شده در وب‌سایت‌های فعال در حوزه پوشش خبرهای صنعتی حاکی از آن است که سونی تصمیمی برای پشتیبانی طولانی مدت از پلی استیشن 5 ندارد. این مسئله به معنای آن است که سونی پس از مدتی کوتاه اقدام به معرفی نسل بعدی کنسول‌های بازی خود می‌کند.

تا پیش از این، سونی در بازه 2013 تا 2020 از پلی استیشن 4 پشتیبانی کامل کرد و آن را به عنوان کنسول به روز خود برای پشتیبانی از بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته بود. با توجه به این موضوع سونی عمر پلی استیشن 4 را نزدیک به هفت سال در نظر گرفته بود.

این عمر هفت ساله برای پلی استیشن 3 تا حدودی کوتاه‌تر بود، اما برای پلی استیشن 2 به همین میزان بوده است. با این حال شرکت سونی تصمیم دارد تا عمر پلی استیشن 5 را کوتاه‌تر در نظر بگیرد و در مدت زمانی کوتاه‌تر روند معرفی و عرضه کنسول بعد از پلی استیشن 5 را شروع کند.

این گزارش‌ها در حالی منتشر می‌شوند که شرکت سونی از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده تا 5 سال آینده نصمیم به عرضه بیش از 120 میلیون پلی استیشن 5 در سراسر دنیا دارد. این تعداد تقریباً دو برابر آن چیزی است که مایکروسافت برای عرضه ایکس باکس سری ایکس انتظار دارد. لازم به ذکر است که در طول هفت سال گذشته سونی نزدیک به 110 میلیون پلی استیشن 4 را به فروش رسانده و حالا پروژه‌ای بلندپروازانه‌تر را در سر میپروراند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location