شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل به تازگی طرح جدید گیفت کارت خود را رونمایی کرده است. طرح جدید گیفت کارت اپل می‌تواند برای خرید همه چیز از محصولات دیجیتالی گرفته تا محصولات سخت افزاری مورد استفاده قرار گیرد.

این گیفت کارت جدید اپل می‌تواند برای خرید اشتراک‌هایی نظیر اپل موزیک و اپل آرکید، در کنار اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ارائه شده در اپ استور، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و البته محصولات سخت افزاری نظیر آیفون، آیپد، مک و اکسسوری‌ها از فروشگاه آنلاین شرکت اپل مورد استفاده قرار گیرد.

تا پیش از این شرکت اپل دو گیفت کارت مجزا را تولید و آماده عرضه کرده بود. مورد اول که بیشتر با عنوان گیفت کارت آیتونز شناخته می‌شد، برای خرید اپلیکیشن و بازی از اپ استور و آیتونز استور و اشتراک‌هایی نظیر اپل موزیک و آیکلاود بود و مورد دو به گیفت کارت اپل استور مربوط بود که کاربران از طریق آن می‌توانستند محصولات سخت افزاری را از فروشگاه آنلاین این شرکت خریداری کنند.

اما حالا طرح جدید گیفت کارت اپل به کاربران امکان خرید آنلاین همه چیز از این شرکت را می‌دهد و کاربران می‌توانند هر آنچه به شرکت اپل ربط دارد را خریداری کنند. این گیفت کارت جدید امکان خرید اشتراک‌هایی نظیر اپل تی وی پلاس، اپل موزیک، اپل آرکید، سرویس ابری آیکلاود، فیلم‌های ارائه شده برای اپل تی وی، بازی و اپلیکیشن در اپ استور را ارائه می‌دهد. علاوه بر این کاربران از طریق این گیفت کارت می‌توانند محصولات سخت افزاری نظیر آیفون، آیپد، مک و لوازم جانبی مختلف را نیز خریداری کنند.

گفتنی است که فرایند عرضه طرح جدید گیفت کارت اپل در آمریکا آغاز شده و به زودی آماده عرضه در سراسر دنیا می‌شود. اپل نسخه فیزیکی این گیفت کارت‌ها را در طرح‌های مختلف آماده عرضه کرده که از لحاظ زیبایی بسیار متفاوت از نسخه‌های پیشین است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...