سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل با گذر از کمپانی نفتی آرامکوی عربستان به ارزشمندترین شرکت جهان تبدیل شده است. ارزش سهام اپل روز جمعه 10.47 درصد افزایش داشته است.

ارزش کلی سهام شرکت اپل در روز جمعه و پس از این افزایش برابر با 1.84 تریلیون دلار شده است. این در حالی است که شرکت نفتی آرامکوی عربستان در حال حاضر 1.76 تریلیون دلار ارزش دارد. درآمد اپل در سه ماهه سوم سال 2020 با افزایش قابل توجهی مواجه بوده که در نتیجه باعث شده تا ارزش کلی سهام این شرکت نزدیک به 11 درصد رشد داشته باشد.

این در حالی است که شرکت اپل به دلیل همه گیری کرونا در ماه مارس سال جاری میلادی با بحرانی خاص مواجه شده بود و حالا توانسته با به دست آوردن ارزش دوباره خود، نزدیک به 44 درصد رشد را تجربه کند. ارزش سهام شرکت اپل در حالی افزایش یافته که بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری به خاطر شیوع ویروس کرونا با بحران مواجه شده‌اند. 

 اپل در اوت 2018 میلادی با رساندن ارزش کلی خود به یک تریلیون دلار به ارزشمندترین شرکت آمریکا تبدیل شد و از سد آمازون و مایکروسافت عبور کرد. با این حال در سال 2019 بحران مالی ایجاد شده برای این شرکت باعث شد تا برای مدت زمانی کوتاه ارزش سهام این شرکت سقوط داشته باشد. 

با این حال گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل ارزش بسیار زیادی به دست آورده است و حالا به ارزشمندترین شرکت جهان تبدیل شده است. ارزش هر سهم شرکت اپل در حال حاضر برابر با 425.04 دلار است که به بیشترین میزان خود در طول تاریخ رسیده است.
در حال حاضر اپل با فروش محصولات الکترونیکی و آرامکو با فروش محصولات نفتی ارزشمندترین شرکت‌های جهان به حساب میایند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location