سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید اپل واچ سری 6 از سنسور ردیاب سطح اکسیژن در خون استفاده کند و از آن طریق امکانات سلامتی بیشتری را به کاربران ارائه دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی تایمز شرکت اپل از همین حالا در حال بررسی سنسورهای تشخیص سطح اکسیژن خون است و به زودی آن‌ها را در اپل واچ سری 6 تعبیه می‌کند. در گزارش این خبرگزاری آمده است که سنسورهای زیستی تعبیه شده در این ساعت هوشمند می‌توانند به صورت بهینه‌تر اقدام به ردیابی روند خواب کاربر کنند و از طرق دیگر نرخ ضربان قلب کاربر و سطح اکسیژن خون را نیز اندازه گیری کنند. اپل واچ‌های جدید قرار است به شتاب سنج‌های حرارتی MEMS-based شوند که به این دستگاه‌های جدید امکان سنجش دقیق‌تر فاکتورهای سلامتی را می‌دهد.

اپل برای تعبیه این سنسورهای جدید در تلاش است تا با کمپانی تایوانی ASE Technology همکاری کند و به زودی محصولاتی کارآمد در حوزه پوشیدنی‌های هوشمند دارای قابلیت سلامتی را آماده عرضه به بازار کند.

تا پیش از این نیز در کدهای داخلی بتای توسعه دهندگان iOS 14 ردپایی از این قابلیت‌ها و امکان ردیابی سطح اکسیژن خون دیده شده بود و حالا این مسئله توسط خبرگزاری تایوانی دیجی تایمز تائید شده است. البته بررسی‌های اولیه نشان از آن دارند که این کدها در نسخه بتای واچ او اس 7 دیده نشده است و می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل همانند قابلیت ECG امکان تشخیص سطح اکسیژن خون را به صورت محدود و تنها برای برخی از کشورهای جهان آماده عرضه می‌کند.

قابلیت الکتروکاردیوگرام یا ECG امکان ردیابی ضربان قلب و تشخیص زودهنگام فیبرالاسیون دهلیزی را به کاربران می‌داد که به صورت محدود برای چند کشور اروپایی و آمریکای شمالی آماده عرضه شده بود. حال شرکت اپل تصمیم دارد تا سنسور ردیاب اکسیژن خود را نیز تنها به کاربران برخی از کشورها ارائه کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location