شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

یکی از تحلیلگران و افشاگران اطلاعات محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که آیپد ۲۰۲۰ قرار است همزمان با آیفون ۱۲ آماده عرضه به بازار شود.

بر اساس گزارش تحلیلگر سرشناس محصولات اپل Jon Prosser این کمپانی در ماه اکتبر ۲۰۲۰ محصولات جدید خود نظیر آیفون ۱۲ را در کنار آیپد به بازار جهانی عرضه کند.و پیش بینی اخیر او از یک طرف تایید کننده شایعات مربوط به تلاش اپل برای عرضه محصولات جدید از سری آیپد ۲۰۲۰ در اکتبر است و از طرف دیگر تایید کننده مسائل مربوط به تاخیر در عرضه آیفون ها است.

تا پیش از این تحلیلگر یاد شده تایید کرده بود که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا در سرسرا جهان با تاخیر های زیادی مواجه شده است و در صورت معرفی آیفون ۱۲ در ماه سپتامبر، نمیتواند این محصولات جدید را در همین ماه آماده عرضه به بازار کند. این تحلیلگر در نتیجه حرف های خود اعلام کرده بود که شرکت اپل در نهایت آیفون ۱۲ را با یک ماه تاخیر و در نهایت در اکتبر ۲۰۲۰ میلادی آماده عرضه به بازار میکند.

البته Jon Prosser تنها کسی نیست که ادعای مربوط به تاخیر در عرضه آیفون های ۲۰۲۰ را تایید کرده است. تا پیش از این مینگ چی کو نیز تایید کرده بود که شرکت اپل مجبور است تا به دلیل همه گیری کرونا آیبفون ۱۲ را در اکتبر ۲۰۲۰ آماده عرضه به بازار کند.

این تحلیلگر همچنین تایید کرده که آیپد ۲۰۲۰ قرار است با نمایشگرهای مبتنی بر فناوری میکرو ال ای دی آماده عرضه به بازار شوند.

سری آیپد ۲۰۲۰ احتمالا شامل آیپد مینی ۶ و آیپد ایر ۴ میشود که قرار است به زودی آماده عرضه به بازار شوند و کاربران بتوانند این محصولات را در بازار جهانی خریداری کنند. شایعات پیشین حاکی از آن است که آیپدهای ۲۰۲۰ با تغییراتی ویژه در طراحی آماده عرضه به بازار خواهند شد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...