سبد خرید خالی‌ست.
Untitled-1

 توسعه‌دهندگان پیام‌رسان واتساپ در حال تست و آماده سازی یک قابلیت جدید هستند که به زودی آماده عرضه به کاربران عمومی می‌شود.

در نسخه بتای جدید پیام رسان واستاپ که برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده، مشخص شده است که شرکت فیس بوک به عنوان صاحب امتیاز واتساپ در حال آماده سازی امکاناتی جدید است که به زودی در اختیار کاربران عمومی قرار داده خواهد شد.

بر اساس گزارش وب سایت WABetaInfo توسعه دهندگان واستاپ در حال حاضر در فرایند آماده سازی و عرضه نسخه جدید این پیام رسان را آغاز کرده‌اند که زودی آن را به کاربران ارائه می‌دهد.

این قابلیت در حالی به کاربران ارائه می‌شود که تنها یک نسخه دسکتاپ به صورت همزمان امکان فعالیت را دارد و کاربران حتی در صورت اتصال چند واتساپ موبایل روی یک اکانت، تنها از یک نسخه دسکتاپ استفاده خواهند کرد.

نسخه‌های بعدی واتساپ از طریق ارسال کدهای عددی و ثبت آنها توسط کاربر امکان دسترسی به یک اکانت مشترک در چند گوشی مختلف داشته باشند.

واتساپ یکی از پراستفاده‌ترین پیام رسان‌های توسعه داده شده برای تلفن‌های هوشمند است که در طول چند سال گذشته با محدودیت‌های بسیار زیادی مواجه بوده است. کاربران این پیام‌رسان تا به امروز امکان نصب این پیام رسان را تنها روی یک تلفن هوشمند داشتند و از طرف دیگر برای دسترسی به آن روی نسخه دسکتاپ باید حتما از طریق احراز هویت‌های مبتنی بر تلفن هوشمند استفاده می‌کردند. به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان واتساپ در حالا اماده‌سازی و عرضه امکاناتی جدید هستند که از آن طریق کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر و کاربردی‌تر اقدام به استفاده از این پیام‌رسان در دستگاه‌های مختلف کنند.

به نظر می‌رسد که این نسخه به زودی برای آماده سازی و عرضه در نسخه های اندروید و آی او اس باشد و امکانات ویژه ای را به کاربران ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location