شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

مایکروسافت در اوت 2020 چهار بازی را به صورت رایگان آماده عرضه به کاربران کرده که به زودی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

این بازی‌های رایگان شامل دو عنوان برای ایکس باکس وان و دو بازی برای ایکس باکس 360 می‌شوند که از اول اوت قابل دانلود و نصب هستند. بازی‌های ایکس باکس وان این ماه شامل Portal Knights وOverride: Mech City Brawl می‌شوند که عنوان اول از یکم تا سی و یکم ماه اوت قابل عرضه بوده و عنوان دوم از نیمه‌ی دوم ماه اوت قابل دانلود و استفاده خواهد بود.

مایکروسافت همچنین دو عنوان را برای ایکس باکس 360 آماده عرضه کرده است. این دو بازی شامل MX UnleashedوRed Faction II می‌شوند که به همین صورت در اختیار کاربران ایکس باکس نسل هفتم مایکروسافت قرار خواهند گرفت.

تمام این بازی‌ها از طریق سرویس ایکس باکس لایو و با فعال کردن اکانت گلد ایکس باکس قابل دانلود و نصب هستند. برای دریافت این بازی‌ها، می‌توانید ابتدا گیفت کارت ایکس باکس گلد را خریداری کرده و پس از شارژ حساب کاربری و فعال سازی اکانت گلد، آن‌ها را از استور خود دریافت کنید.

این عنوان‌های رایگان تا زمانی که کاربران اکانت ایکس باکس گلد داشته باشند و مهلت استفاده از آن‌ها باقی باشد، قابل اجرا روی کنسول‌های تعیین شده خواهند بود و کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

لیست بازی‌های رایگان شده برای ایکس باکس لایو در کنسل‌های نسل هفتم و هشتم مایکروسافت به این شرح است.

Xbox Games with Gold for August 2020

Xbox One

  • 1.Portal Knights (August 1-August 31)
  • 2.Override: Mech City Brawl (August 16-September 15)

Xbox 360

  • 1.MX Unleashed (August 1-August 15)
  • 2.Red Faction II (August 16-August 31)
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...