سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 دوربین هوشمند با تشخیص چهره مدل Blurams Home Pro یک راهکار کارآمد و ارزان برای مدیریت امنیت خانه است که از طریق آن می‌توانید در هر لحظه رفت و آمدها در یک مکان خاص را بررسی کنید.

این دوربین هوشمند می‌تواند به صورت مستقیم به تلفن هوشمند شما متصل شود و در هر لحظه تصویر فضای مورد نظر خود را با کیفیت بسیار زیاد مشاهده کنید. نکته مهم این است که این دوربین می‌تواند تمامی تصاویر مورد نظر شما را به صورت مستقیم در ذخیره سازی ابری نگه داری کند تا از هر مکانی بتوانید به ویدیوهای ضبط شده مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. 

 این دوربین هوشمند در بخش کناری خود دارای یک اسلات میکرو اس دی است که در صورت عدم تمایل شما برای ذخیره سازی ویدیوها در فضای ابری می‌توانید از آن برای ذخیره موارد مختلف استفاده کنید.

یکی از قابلیت‌های ویژه این دوربین هوشمند، امکان تشخیص چهره‌ها است. شما می‌توانید چهره‌های شناخته شده را برای دوربین تعریف کنید و در صورت مشاهده فعالیت‌های غیر معمول، دوربین به شما هشدارهای مخصوص را می‌دهد و شما را از حضور افراد ناشناس آگاه می‌کند.

یکی دیگر از نکات مهم این دوربین هوشمند سازگاری آن با دستیار هوشمند الکسا است که از طریق آن کاربران می‌توانند از طریق دستورهای صوتی امکان روشن کردن یا خاموش کردن آن را داشته باشند.

لنز به کار رفته در این دوربین هوشمند از نوع واید است که می‌تواند تصاویر را با گستره بسیار زیاد برای شما ذخیره کند تا به راحتی بتوانید تنها با استفاده از یک دوربین فضای مورد نظر خود را پوشش دهید. همچنین کیفیت تصویر برداری این دوربین 1080p بوده و می‌تواند به بهترین شکل ممکن تصاویر را برای شما نگه دارد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location