شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اخیراً تصویری از پنل نمایشگر آیفون 12 با سایز 5.4 اینچ در حال دست به دست شدن میان کاربران چینی است.

این تصویر در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است که نشان دهنده پنل نمایشگر یکی از مدل‌های آیفون 12 است. این تصویر همچنین توسط وب سایت اسلش لیکس نیز تائید شده است. اسلش لیکس برای مدت زمانی کوتاه این تصویر را منتشر کرده بود و پس از مدتی آن را حذف کرد.

این تصویر نشان دهنده یک ردیف از پنل‌های نمایشگر آیفون 12 است که به صورت عمده تولید شده است. در نگاه اول این تصویر نشان می‌دهد که اپل تصمیم دارد تا از ناچ با همان سایزی که در آیفون 11 دیده شده استفاده کند. این در حالی است که شایعات گذشته نشان داده بودند که شرکت اپل در طراحی آیفون 12 سایز ناچ را کاهش خواهد داد. 

 البته برخی از تحلیلگران در مورد ارتباط این تصویر با آیفون 12 شک کرده‌اند. این تحلیلگران بر این ادعا هستند که از طریق این تصویر نمی‌توان سایز دقیق نمایشگر را تشخیص داد.

اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی چهار تلفن هوشمند را آماده عرضه به بازار کند که یک مدل آن‌ها با سایز 5.4 اینچ ساخته خواهد شد. دو تلفن هوشمند اپل در سال 2020 قرار است با نمایشگرهای 6.1 اینچ و یک مدل با نمایشگر 6.7 اینچ آماده عرضه می‌شود. تمام این تلفن‌های هوشمند با نمایشگر اولد تولید و آماده عرضه به بازار می‌شوند. 

 این تلفن‌های هوشمند از بخش جلویی طراحی مشابه با تمام تلفن‌های هوشمند اپل از آیفون X به بعد دارند، اما در قسمت پشتی اپل تصمیم به اعمال تغییراتی ویژه در دوربین دارد که ظاهر آن‌ها را به شکلی کاملاً متفاوت تغییر می‌دهد.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که اندازه ناچ در آیفون 12 که با سایز 5.4 اینچی تولید می‌شود، یک سوم کمتر از آیفون‌های سال گذشته است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...