شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی یک راهکار مناسب برای تشخیص درگاه‌های پرداختی جعلی است. این افزونه که در مرورگرهای موبایل و دسکتاپ نصب می‌شود، امکان تشخیص اصالت درگاه‌های بانکی را به شما می‌دهد.

بسیاری از کاربران در زمان استفاده از درگاه‌های پرداخت بانکی با نگرانی‌های زیادی مواجه هستند که مهم‌ترین آن‌ها مربوط به فیشینگ اطلاعات بانکی است. کاربران از این بیم دارند که در زمان پرداخت، صفحه بانکی جعلی باشد و از آن طریق هکرها بتوانند به اطلاعات کارت بانکی دسترسی پیدا کنند.

مشکلات مربوط به درگاه‌های فیشینگ قطعاً با اعمال شدن روند استفاده از رمز پویا کاهش چشم‌گیر داشته است. اما فعالیت هکرها با راه‌اندازی رمز دوم پویا به طور کامل قطع نشده است. هکرها به طور مداوم در حال پیدا کردن راهکارهای جدید برای نفوذ و دریافت اطلاعات بانکی کاربران هستند.

در این میان، افزوده ضد فیشینگ درگاه بانکی که توسط مرکز آپا دانشگاه سمنان و با حمایت مرکز ماهر توسعه یافته، امکان تشخیص درگاه‌های پرداخت اینترنتی را دارد و به صورت لحظه‌ای اصالت درگاه پرداختی را بررسی می‌کند. استفاده از این افزونه برای تشخیص اصالت درگاه‌های که در آن پرداخت‌های بزرگ انجام می‌دهید می‌تواند مفید باشد.

این افزونه برای مرورگرهای اینترنتی فایرفاکس، کروم و یاندکس طراحی شده است و به راحتی می‌توانید آن را روی دستگاه‌های همراه و دسکتاپ خود نصب کنید.

برای دانلود افزونه ضدفیشینگ درگاه بانکی، کافی است به وب سایت رسمی آن مراجعه کرده و بر اساس پلتفرم دستگاه خود آن را دریافت کنید. گفتنی است که نسخه اندروید این افزونه که برای مرورگر یاندکس توسعه داده‌شده، به طور کامل با مرورگر کروم نیز سازگار است و می‌توانید آن را از طریق کروم نیز مورد استفاده قرار دهید.

افزونه ضدفیشینگ راهکار تائید شده مرکز ماهر برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات کارت بانکی کاربران است و به همین دلیل همراه داشتن آن در دستگاه‌های متصل به اینترنت توصیه می‌شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...