شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

با استفاده از اپلیکیشن Juice Watch می‌توانید اقدام به مشاهده شارژ باتری آیفون در اپل واچ کنید.

بسیاری از کاربران اپل واچ می‌خواهند تا از طریق ساعت هوشمند خود میزان شارژ باتری آیفون خود را مشاهده کنند. اپل به صورت پیش‌فرض امکان مشاهده شارژ باتری اپل واچ را در آیفون فراهم کرده، اما برعکس این موضوع به صورت پیش‌فرض امکان پذیر نیست.

اپلیکیشن Juice Watch به شما این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین لحظه میزان شارژ آیفون خود را در اپل واچ مشاهده کنید. این اپلیکیشن به صورت رایگان آماده عرضهِ شده است، با این حال کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه به قابلیت‌ها و آپشن‌های بیشتر دسترسی داشته باشند. 

به طور کل اپلیکیشن Juice Watch دارای دو قابلیت اصلی است:

  • 1.مشاهده میزان شارژ باتری آیفون در اپل واچ
  • 2.مشاهده میزان شارژ باتری اپل واچ متصل به شارژ از طریق نوتیفیکیشن در آیفون

شما می‌توانید این اپلیکیشن را به گونه‌ای تنظیم کنید که زمان رسیدن شارژ اپل واچ به درصدی مشخص، از طریق نوتیفیکیشن در آیفون، شما را آگاه کند. 

 یکی از قابلیت‌های ویژه این اپلیکیشن مدیریت مکان نمایش شارژ آیفون در اپل واچ است. شما می‌توانید شارژ آیفون را به صورت درصدی یا نواری در گوشه‌ای از واچ فیس مشاهده کنید.

علاوه بر این، نوتیفیکیشن‌ها می‌توانند از کم بودن شارژ باتری هر دو دستگاه شما را آگاه کند. این قابلیت می‌تواند به شما امکانمشاهده دستگاه در حال شارژ را از راه دور بدهد. این اپلیکیشن یکی از بهترین راهکارها برای مدیریت هر چه سریع شارژ آیفون و اپل واچ است. 

 

این اپلیکیشن از همین حالا به صورت رایگان آماده عرضه شده است و می‌توانید آن را از طریق اپ استور دانلود کنید. برای دریافت کافی است به لینک دانلود اپلیکیشن Juice Watch مراجعه کنید و آن را روی آیفون خود نصب کنید.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...