شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

گزارش‌های منتشر شده در اینترنت اخیر خبر از راه اندازی و آماده سازی کیوسک تست پلی استیشن 5 در کشور انگلستان دارند.

نزدیک به یک ماه از زمان معرفی پلی استیشن 5 توسط شرکت سونی میگذرد و حالا میدانیم که کنسول نسل نهمی این شرکت ژاپنی قرار است در پایان سال 2020 میلادی آماده عرضه شود. در این میان وب سایت Playstation Lifstyle تصویری را از یک کیوسک تست کنسول پلی استیشن 5 منتشر کرده است که نشان می‌دهد که این شرکت در حال آماده سازی کمپین های تبلیغاتی و فروش این محصول است.

این تصویر توسط اکانت کاربری Iron Core در توییتر برای اولین بار منتشر شده است و نشان می‌دهد که یک کیوسک همراه با صندلی و موارد دیگر در یک مکان سربسته قرار گرفته است. انتشار این تصویر در مدت زمان کوتاهی بازتاب بسیار زیادی در میان وب سایت های فعال در حوزه بازی پیدا کرد و همه خبر از آماده سازی سونی برای معرفی پلی استیشن 5 داده اند.

پلی استیشن 5 نماینده سونی در رقابت کنسول های نسل نهمی است که در ماه ژوئن معرفی شد و قرار است در ماه‌های پایانی سال 2020 آماده عرضه به بازار شود.

اطلاعات منتشر شده از این کنسول در تصویر یاد شده باعث شده تا کاربران این احتمال را مطرح کنند که در آینده نزدیک شرکت سونی امکان تجربه اجرای بازی ها را در اختیار عموم قرار می‌دهد و از آن طریق کاربران می‌توانند به زودی بازی های ارائه شده برای آن را تجربه کنند.

بازی های انحصاری این کنسول از همین حالا در حال معرفی هستند و به زودی آماده عرضه به بازار در کنار این کنسول خواهند شد. به نظر میرسد که شرکت سونی برنامه‌ای ویژه برای عرضه این کنسول در بازار جهانی داشته باشد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...