سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپل در حال کار روی امکاناتی جدید برای تبدیل سطوح مختلف به رابط کاربری لمسی از طریق واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است.

اطلاعات منتشر شده از یکی از پتنت‌های شرکت اپل نشان میدهد که این کمپانی در حال کار روی یک عینک هوشمند است، در حال توسعه یک ابزار جدید برای تبدیل سطوح مختلف به رابط کاربری لمسی است. در این پتنت اپل توضیح داده که چگونه یک کاربر میتواند با قرار دادن یک عینک هوشمند روی چشم، با محیط واقعیت ترکیبی ارتباط برقرار کند.

زمانی که کاربر از آیفون یا ایپد به عنوان یک سیستم تشخیص چشم اندازه مبتنی بر واقعیت افزوده استفاده میکند، کاربر معمولا با ضربه زدن روی نمایشگر با اشیای اطراق ارتباط برقرار خواهد کرد. اما در زمان استفاده از عینک واقعیت افزوده، همان کار باید با روند پیچیده‌تری انجام شود.

یافته‌های قبلی به کاربر اجازه می‌داد تا با استفاده از یک دستکش مجهز به سنسور چنین کاری را انجام دهد. این در حالی است که اپل در تلاش برای استفاده از سیستم تشخیص انگشتان برای دریافت حرکات و خواسته‌های کاربر به صورت دقیق است.

اپل در این پتنت توضیحاتی در مورد تشخیص حرارت از طریق سنسورهای مادون قرمز داده است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند با اشیای دنیای واقعی دسترسی های کافی برای انجام کارهای مختلف را داشته باشند. در این پتنت اپل توضیح داده که اپل گلس نیاز به یک شی ابتدایی برای با دمای مشخص نیاز دارد تا بتواند شی ثانویه را با دمایی متفاوت تشخیص دهد و از آن طریق به حرکات کاربر پاسخ مناسب دهد.

این متد میتواند به اپل گلس امکان کنترل بصری اشیا را روی محیط واقعی بدهد و از آن طریق به کاربر نیز امکان استفاده مداوم از رابط کاربری مبتنی بر واقعیت افزوده آن را بدهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location