سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های مالی منتشر شده در سه ماهه دوم سال 2020 میلادی حاکی از آن است که بسیاری از کاربران اندروید تمایل به خرید آیفون se 2020 داشته‌اند.

بر اساس تخمین‌های انجام شده در مورد میزان فروش محصولات شرکت اپل، فروش آیفون در این بازه زمانی 23 درصد کمتر از بازی زمانی مشابه در سال 2019 میلادی بوده است که این مسئله بیشتر به همه گیری کرونا و کاهش جهانی خرید تلفن‌های هوشمند مربوط بوده است.

در این میان، موسسه کانترپوینت در گزارش اخیر خود اعلام کرده که مهم‌ترین محصول اپل در بازه سه ماهه دوم سال 2020 آیفون se جدید بوده است. این موسسه اعلام کرده که «نقطه‌ای روشن» را در روند فروش این تلفن هوشمند دیده و میزان فروش آن بیشتر از سطح انتظار بوده است.

این موسسه با مقایسه میزان فروش شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند اعلام کرده که در بازه زمانی یاد شده بسیاری از کاربران به خرید آیفون se 2020 و مهاجرت از گوشی‌های اندرویدی به آیفون‌ها تمایل پیدا کرده‌اند. آیفون se 2020 با قیمت پایه 399 دلار آماده عرضه شده است و به همین دلیل یکی از رقیب‌های ویژه برای گوشی‌های اندرویدی به حساب میاید.
بیش از 30 درصد خرید آیفون se 2020 به کاربرانی مربوط بوده که تا پیش از این نیز از آیفون نظیر آیفون 6 یا 6 اس استفاده می‌کردند و تصمیم به ارتقای تلفن‌های هوشمند خود گرفته‌اند. از طرف دیگر 26 درصد کاربران این تلفن هوشمند، افرادی هستند که تا پیش از این در اکوسیستم اندروید بوده‌اند و حالا به خاطر قیمت ارزان، تصمیم به مهاجرت به آیفون‌ها گرفته‌اند.

این مسئله باعث شده که شرکت اپل مجبور به افزایش سطح تولید این تلفن هوشمند بگیرد. با توجه به این موضوع می‌توان پیش بینی کرد که فروش ارزان‌ترین مدل آیفون معرفی شده در سال 2020 میلادی در بازه اوت تا اکتبر افزایش چشم گیری داشته باشد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location