سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت‌های مختلف فعال در حوزه توسعه و عرضه بازی در حال آماده سازی محتوای جدید خود برای عرضه در تابستان هستند و حالا مشخص شده که تا روز پایانی هفته جاری، یعنی سوم مرداد قرار است مجموعه‌ای جدید از بازی‌ها آماده عرضه شوند. این بازی‌های جدید قرار است برای پلتفرم‌های مختلف ارائه شوند تا کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

در ادامه این مطلب لیستی از بازی‌های جدید که قرار است تا پایان این هفته ارائه شوند را معرفی خواهیم کرد

Panzer Paladin تاریخ انتشار: 31 تیر ماه 1399

این بازی که قرار است در سوئیچ و کامپیوترهای شخصی آماده عرضه می‌شود، یک بازی پلتفرمی است که در آن شما امکان کنترل شعله‌های آتش را خواهید داشت. این بازی دارای هیجان بسیار زیادی است و باید در آن سلاح‌های مختلف را از دشمنان خود بربایید و از آن‌ها برای دفاع از خود استفاده کنید.

Crysis Remastered تاریخ انتشار: دوم مرداد 1399

کرایسیس ریمستر پس از مدت‌ها کشمکش بالاخره قرار است برای نینتندو سوئیچ آماده عرضه شود. البته توسعه دهندگان این بازی همچنان بر سر تاریخ عرضه کرایسیس ریمستر برای پلتفرم‌های دیگر اختلاف نظر دارند.

Carrion تاریخ انتشار: دوم مرداد 1399

این بازی ترسناک قرار است برای پلی استیشن، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ آماده عرضه شود که از لحاظ گیم پلی هیجان زیادی را در خود جای داده اما ممکن است گرافیک آن تا حدودی ناامیدتان کند.

Dying Light: Hellraid تاریخ انتشار: دوم مرداد 1399

این بازی ترسناک نیز قرار است برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی آماده عرضه شود که در حقیقت یک DLC جدید از عنوان قبلی خود به حساب میاید.

Roki تاریخ انتشار: دوم مرداد 1399

این بازی نیز قرار است در نینتندو سوئیچ، کامپیوترهای شخصی آماده شود که از لحاظ گیم پلی بسیار جذاب است و طرفداران خاص خودش را دارد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location