سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بررسی‌های اولیه از وب سایت مایکروسافت حاکی از آن است که اشتراک سالانه ایکس باکس لایو گلد از چرخه فروش این شرکت حذف شده است و کاربران جدید نمی‌توانند این اشتراک را خریداری کنند.

این مسئله پس از انتشار در وب سایت‌های خبری توسط شرکت مایکروسافت نیز تائید شده است و مشخص شده که مایکروسافت دیگر اشتراک 12 ماهه برای سرویس ایکس باکس لایو گلد را به کاربران نمی‌فروشد. بر این اساس کاربران به خرید اشتراک‌های ارزان‌تر با مدت زمان کمتر محدود خواهند بود.

تا پیش از این اشتراک سالانه ایکس باکس لایو گلد با قیمت 60 دلار آماده عرضه شده بود، اما حالا مشخص شده است که شرکت مایکروسافت اقدام به حذف آن کرده است و شارژ 12 ماهه این اکانت با احتساب خرید ماهانه نزدیک به 100 دلار هزینه خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که اقدام مایکروسافت برای حذف این اشتراک به مسائل رخ داده پس از انتشار خبرهای مربوط به توقف تولید ایکس باکس وان ارتباط داشته باشد. مایکروسافت چند روز پیش به صورت رسمی اعلام کرد که ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس را از چرخه تولید خارج کرده و دیگر این محصولات آماده عرضه و فروش نیستند.

بسیاری از کاربران و خبرگزاری‌های فعال در حوزه گیم از این تصمیم مایکروسافت انتقاد کردند و در نهایت آن را یک عمل تجاری ضعیف عنوان کردند. این مسئله در کنار افزایش قیمت اکانت سالانه ایکس باکس لایو می‌تواند نشان از آن باشد که شرکت مایکروسافت در تلاش است تا درآمد خود از حوزه بازی‌های ویدیویی را افزایش دهد و این مسئله مستلزم اعمال برخی تغییرات به ضرر کاربران خواهد بود.

برخی از منابع خبری دیگر نیز این مسئله را به تصمیم مایکروسافت برای آماده سازی و عرضه پروژه ایکس کلاود در ایکس باکس سری ایکس مربوط دانسته‌اند با این حال به نظر می‌رسد که فعلاً کاربران از این تغییرات رضایت کافی ندارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location