شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل در توسعه مک او اس کاتالینا 10.15.6 اقدام به برطرف کردن مشکل USB 2.0 مک بوک‌ها کرده است و کاربران با نصب این نسخه می‌توانند بدون مشکلات مربوطه از کامپیوترهای خود استفاده کنند.

مشکل یاد شده که در سری کامپیوترهای مک بوک ایر و مک بوک پرو ایجاد شده بود، باعث می‌شد تا کاربران امکان اتصال درست ابزارهای جانبی مبتنی بر درگاه USB 2.0 را نداشته باشند. بر اساس گزارش‌هایی که کاربران در Reddit منتشر کرده بودند، این مشکل برای بسیاری از ابزارهای جانبی و اکسسوری‌های USB 2.0 ایجاد شده بود و کاربران امکان استفاده بهینه و درست را از آن‌ها در کامپیوترهای مک نداشتند.

این مشکل باعث ایجاد اختلال در روند کارکرد دستگاه‌هایی نظیر ماوس و کیبورد می‌شد و کاربران امکان استفاده درست از ابزارهای کنترلی در سیستم عامل مک او اس کاتالینا را نداشتند. مشکل USB 2.0 مشخصاً در مک بوک پرو و مک بوک ایر معرفی شده در سال 2020 دیده شده بود. کاربران اعلام کرده بودند که کارهایی نظیر «SMC ریست» نیز تأثیری در حل این مشکل نداشته است و مشکل با تبدیل‌های مختلف نیز برطرف نمی‌شود.

با این وجود بررسی‌های نهایی مشخص کردند که مشکل یاد شده مشخصاً به یک باگ نرم افزاری مربوط بوده است و تنها شرکت اپل می‌تواند از طریق آپدیت‌های نرم افزاری آن را برطرف کند. بر این اساس آپدیت نرم افزاری مک او اس کاتالینا 10.15.6 همراه با رفع این مشکل آماده عرضه شده است. کاربران با دانلود و نصب این نسخه می‌توانند از این پس بدون مشکل اکسسوری‌های مبتنی بر نسخه‌های مختلف USB را به مک بوک‌ها متصل کرده و بدون مشکل کارهای خود را انجام دهند.

این نسخه از همین حالا به صورت عمومی آماده عرضه به کاربران شده است و مشکل یاد شده را به طور کامل برطرف می‌کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...