شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

Luxshare به عنوان تولید کننده انبوه هندزفری های ایرپاد به تازگی طی قراردادی خط تولید آیفون‌ها در کارخانه ویسترون را خریداری کرده است.

بر اساس گزارش وب سایت Nikkei Asian News این کارخانه از این پس تحت کنترل Luxshare به فعالیت خود ادامه می‌دهد و به همین دلیل این شرکت وظیفه تولید انبوه آیفون‌ها را نیز برعهده گرفته است.

اوایل سال جاری میلادی مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس TF International Security اعلام کرده بود که احتمالا گسترش فعالیت‌های شرکت لوکس‌شیر در تولید آیفون‌ها وجود دارد. این شرکت یکی از قدیمی ترین همکاران شرکت اپل است که از سال 2013 در زمینه تولید محصولات مختلف با کوپرتینویی‌ها همکاری کرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، لوکس‌شیر پس از موفقیت در تولید انبوه محصولات جانبی نظیر ایرپاد و اپل واچ قرار است به عنوان تولید کننده انبوه آیفون‌ها نیز فعالیت کند.

از طرف دیگر، کارخانه ویسترون از سال 2015 به عنوان تولید کننده انبوه آیفون‌ها فعالیت میکند که خط تولید این محصولات را در چین و هند گسترش داده است. اما حالا مشخص شده که بخش تولید آیفون‌های این شرکت در چین به یک شرکت دیگر واگذار شده است.

بر اساس گزارش‌های مختلف، تغییر و تحول‌های زیادی در زنجیره تامین محصولات اپل در حال رخ دادن است. بر اساس گزارش‌های دیگر کارخانه پگاترون در حال گسترش فعالیت‌های خود در کشور هند است که در کنار فعالیت‌های لوکس‌شیر می‌تواند تاثیر زیادی روی محصولات شرکت اپل داشته باشد.

این گزارش‌ها تاکیید دارند که شرکت اپل در آینده نزدیک فعالیت خود در چین کاهش می‌دهد و به جای آن فعالیت‌های جدیدی را در کشور هند و دیگر نقاط دنیا آغاز خواهد کرد. جنگ تجاری میان آمریکا و چین باعث شده تا تمایل اپل برای حضور در چین کاهش پیدا کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...