سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

دوال سنس 5 خیلی وقت بود که از طریق شبکه‌های اجتماعی و منابع رسمی سونی معرفی شده بود، اما اخیراً سونی اطلاعات بیشتری از دسته پلی استیشن 5 رونمایی کرده است.

دوال سنس 5 از همین حالا توسط بسیاری از افراد در اینترنت مورد بررسی قرار گرفته است و اطلاعات بیشتری از آن در اختیار قرار گرفته است.

در مقایسه اولیه دوال سنس 5 با دوال شاک 4 می‌توان گفت که دسته پلی استیشن 5 تا حدودی از لحاظ فیزیکی بزرگ‌تر از نسل قبلی خود است. با این حال وزن آن نسبت به دسته پلی استیشن 4 سبک‌تر است. برخی از تحلیلگران این بر این باور هستند که طراحی این کنترلر جدید به گونه‌ای است که باعث می‌شود تا تجربه کاربران برای استفاده و نگه داشتن دسته در دست تا حدودی نسبت به گذشته فرق کند.

در حقیقت سونی در حال تغییر عادت گیمرهای خود است تا از آن طریق احساسی متفاوت‌تر را برای اجرای بازی‌های جدید به آن‌ها بدهد.

تا پیش از این برخی از کاربران دوال سنس 5 را شبیه به کنترل ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس می‌دانستند و فکر می‌کردند که شرکت سونی در طراحی این محصول به طور کامل از شرکت مایکروسافت تقلید کرده است. اما حالا مشخص شده است که شرکت سونی در طراحی این محصول سعی کرده تا روند متفاوتی را پیش بگیرد و نه تنها از تقلید دوری کرده، بلکه از نوآوری‌های ویژه‌ای برای قرار گرفتن کنترلر در دست کاربران استفاده کرده است.

دوال سنس قرار است همراه با پلی استیشن 5 آماده عرضه به تمامی کاربران شود. کنسول نسل نهمی سونی طبق گفته های مدیران این شرکت قرار است در روز های پایانی سال 2020 میلادی آماده عرضه به عموم کاربران شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location