سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل در حال کار روی طراحی و توسعه اپل پنسل 3 است که بر اساس شایعات می‌تواند رنگ‌ها را از محیط اطراف تشخیص دهد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از یکی از پتنت‌های اختصاصی شرکت اپل، قلم استایلوس اپل پنسل 3 قرار است مجهز به یک سنسور ویژه باشد که از آن طریق می‌تواند رنگ موارد اطراف را تشخیص دهد. این ابزار به طراحان کمک می‌کند تا رنگ‌های واقعی محیط اطراف را با استفاده از اپل پنسل 3 تشخیص داده و از آن طریق طراحی‌های واقعی‌تری را به ثبت برسانند.

این پتنت با عنوان «سیستم کامپیوتری همراه با نمونه گیری رنگ از طریق استایلوس» به ثبت رسیده است که به یک دستگاه کامپیوتری استایلوس که دارای سنسور رنگ هست را مورد بررسی قرار می‌دهد.

این سنسور رنگ قرار است مجهز به حسگر نور یا «فوتودیتکتور» باشد که از آن طریق می‌تواند نور با کانال‌های رنگی متفاوت را تشخیص دهد. این سنسور قابلیت تشخیص و نمونه برداری از رنگ محیط اطراف و اشیای دنیای واقعی را داشته و می‌تواند آن را به نرم افزارهای دیجیتالی اجرا شده در دستگاه‌های کامپیوتری انتقال دهد. استایلوس همچنین می‌تواند با دقت بالا رنگ‌ها را تشخیص دهد.

این پتنت در اکثر بخش‌های خود توضیحاتی در مورد این سنسور استایلوس سخن گفته است. با این حال اپل اطلاعات دیگری در طراحی یک دستگاه شبیه به اپل پنسل نیز داده است که به بخش‌های مربوط به طراحی بدنه و روش قرار گرفتن این سنسور در نوک قلم مربوط می‌شود.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2021 میلادی اقدام به توسعه و عرضه آیپد پرو 2021 یا آیپد پرو نسل 5 کند که احتمال زیاد قلم استایلوس آن مجهز به این سیستم تشخیصی خواهد بود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location