شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

فیل اسپنسر مدیر عامل بخش توسعه و پشتیبانی ایکس باکس به تازگی اعلام کرده که از تعطیل شدن میکسر پشیمان نیست و این موضوع را گام اشتباه نمی‌داند.

او در توضیحاتش اعلام کرده میکسر به جایگاه مد نظر مایکروسافت نرسیده و همین موضوع باعث شده تا پروژه تعطیل شدن آن نیز کلید بخورد.

بخشی از سخنان اسپنسر در مورد تعطیل شدن میکسر به شرح زیر است: 

زمانی که در تلاش هستید تا یک چیز را در مقیاس مورد نیاز رشد دهید و به هدف خود نمی‌رسید، ناامید شدن امری بدیهی خواهد بود. من از این موضوع پشیمان نیستم. ما تصمیم گرفتیم تا بر اساس بهترین اطلاعاتی در اختیار داریم، یک بهترین راهکار را اعمال کنیم. ما در یک صنعت خلاق هستیم و ما تحت تأثیر چیزهای پر درخواست و مشهور در این صنعت هستیم. 

فیل اسپنسر

اسپنسر تأکید کرده که به اینکه در شرکتی مثل مایکروسافت کار می‌کند که هیچ ترسی از امتحان کردن چیزهای جدید ندارد افتخار می‌کند. وی در توضیحات خود این مسئله را ذات اصیل توسعه بازی‌های ویدیویی می‌داند و آن را امیر غیرقابل انکار توصیف کرده است.

میکسر سرویس انحصاری مایکروسافت برای ارائه محتوای استریم ویدیویی بود که برای گیمرها توسعه داده شده بود. این سرویس از اوایل ماه گذشته اعلام کرده که دیگر به فعالیت خود ادامه نمی‌دهد و به عنوان زیر شاخه‌ای از Facebook Games به کار خود ادامه خواهد داد.

این موضوع باعث شد تا برخی از استریمرهای معروف این سرویس نظیر نینجا مجبور به ترک میکسر شده و کار خود را در سرویس‌های دیگر نظیر یوتیوب ادامه دهند.

مایکروسافت به این نتیجه رسیده که با توسعه میکسر نمی‌تواند با سرویس‌های مهمی نظیر یوتیوب لایو و توییچ رقابت کند و به همین دلیل میکسر را از عرصه رقابت این سرویس‌ها حذف کرده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...