شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های منتشر شده از چند ساعت پیش حاکی از هک شدن حساب توییتر اپل و ایلان ماسک به همراه چند حساب سرشناس دیگر است.

برخی از این حساب‌های کاربری چندین میلیون دنبال کننده داشته‌اند و هکرها با نفوذ به این اکانت ها در حال جمع آوری رمز ارزها و کلاه‌برداری از کاربران هستند. در میان این حساب‌های کاربری علاوه بر شرکت اپل و ایلان ماسک، نام بیل گیتس و جو بایدن نیز دیده می‌شود.

بر اساس گزارش وب سایت TechCrunch این حساب‌ها پس از هک شدن توییت‌هایی را در زمینه تشویق کاربران به پرداخت بیت کوین تشویق کرده‌اند. تمامی این حساب‌ها در حال ارائه یک کیف پول دیجیتالی بیت کوین هستند که از طریق آن از کاربران درخواست پرداخت مبالغ مختلف را می‌کنند.

در مدت زمانی کوتاه، تعداد اکانت های هک شده افراد و شرکت‌های سرشناس نیز افزایش یافته و رفته رفته به جف بزوس مدیر عامل اجرایی آمازون و افراد مشهور دیگر نظیر باراک اوباما، کیم کاردشیان، ویز خلیفه و حتی وارن بافت سرمایه دار مشهور شرکت اپل نیز گسترش پیدا کرده است.

با وجود انتشار خبرهای مربوط به هک شدن اینحساب‌های کاربری هنوز هیچ یک از خبرگزاری‌های پوشش دهنده این خبر اطلاعاتی در مورد هویت هکرهای مربوط به این رویداد منتشر نکرده‌اند و خبرهای تائید کننده مربوط به اهداف سیاسی و اجتماعی هکرها مشخص نشده است. به نظر می‌رسد که هکرهای عامل این رویدادها صرفاً با هدف جمع آوری رمز ارز بیت کوین اقدام به نفوذ به حساب‌های کاربری کرده باشند.

یکی از شایعات مطرح شده در مورد این رویداد اعلام کرده که برخی از کارکنان داخلی توییتر عامل این نفوذها هستند و استدلال آن مبنی بر سریع بودن روند هک کردن اکانت های سرشناس بوده است. این اکانت ها به دلیل سرشناس بودن به احتمال زیاد از حداکثر سیستم امنیتی محافظت کننده استفاده می‌کنند و هک شدن چندگانه آن‌ها، آن هم با سرعت بسیار زیاد تا حدودی مشکوک است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...