سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل همیشه در نسخه‌های جدید سیستم عامل iOS امکانات جدیدی را به بخش Accessibility اضافه می‌کند که از آن طریق کاربران می‌توانند دسترسی بهتری به ابزارهای کارآمدتر داشته باشند. iOS 14 به‌عنوان نسخه جدید این سیستم عامل نیز از این موضوع استثنا نیست.

در بررسی‌های اخیر انجام شده از نسخه‌های بتای iOS 14 مشخص شده که اپلیکیشن ذره بین که با عنوان magnifier در آیفون‌ها ارائه شده، به کاربران امکانات بسیار کاربردی‌تری را برای مشاهده و دیدن موارد مختلف می‌دمد. این اپلیکیشن به صورت مشخص برای افرادی ساخته شده که توانایی خاص در دیدن دارند و استفاده از آیفون می‌تواند برای آن‌ها انجام کارهای مختلف را آسان‌تر کند.

اپلیکیشن ذره بین iOS 14 می‌تواند در تمامی شرایط با استفاده از دوربین آیفون امکان مشاهده موارد مختلف را به کاربران بدهد. قابلیت این اپلیکیشن به لطف کیفیت و رزولوشن بالای دوربین و نمایشگرهای تعبیه شده در آیفون باعث می‌شود تا کاربران در هیچ شرایطی محدودیت در دید نداشته باشند.

یکی از موارد جالب در این اپلیکیشن امکان اضافه شدن فیلترهای گوناگون است که کاربرانی که توانایی تشخیص رنگ‌های خاص را ندارند اجازه می‌دهد تا موارد مورد نظر را باکیفیت بهتری مشاهده کنند.


یکی دیگر از قابلیت‌های این اپلیکیشن استفاده مستقیم از فلش دوربین آیفون است تا کاربران حتی در محیط‌های تاریک نیز محدودیتی در مشاهده موارد گوناگون نداشته باشند و بتوانند به صورت بهینه دید کامل داشته باشند.

این اپلیکیشن به صورت پیش‌فرض در سیستم عامل آی او اس 14 ارائه شده است و کاربران محدودیتی در استفاده از آن برای کاربری‌های مختلف نخواهند داشت. کاربران می‌توانند به صورت مستقیم و بدون نیاز به نصب ابزارهای جانبی و نرم افزاری دیگر به آن دسترسی داشته باشند و دید دقیق‌تری نسبت به قبل را با استفاده از آیفون‌های خود تجربه کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location